Atklāta Silmalas pagasta Kruku ciema daudzfunkcionālā ēka

Pagastu ziņas

Svinīgā ceremonijā, ar lentes pārgriešanu, 9. septembrī tika atklāta Silmalas pagasta Kruku ciema daudzfunkcionālā ēka. Turpmāk bijušajā Kruku ciema sākumsskola ēkā darbosies Kruķu kultūras nams, Silmalas pagasta bibliotēka, Kruķu feldšeru-vecmāšu punkts, kā arī mobilais darbs ar jauniešiem. Renovācijas laikā tika veikti iekšdarbu remonti.

Uz svinīgo pasākumu bija ieradušies ne tikai Kruku ciema iedzīvotāji, bet arī Rēzeknes novada domes pārstāvji, Maltas apvienības pārvaldes vadība, kā arī Rēzeknes novada pašvaldības pārstāvji.

Uzrunājot klātesošos, Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs izteica pateicību Maltas apvienības pārvaldes kolektīvam, kuri ir īstenojoši projektu, lai atjaunotu ēku. Priekšsēdētājs aicināja iedzīvotājus piepildīt atjaunotās Kruķu ciema daudzfunkcionālās ēkas telpas ar dažādiem pasākumiem un vietējo kopienu aktivitātēm.

Koncertā piedalījās gan vietējie pašdarbības kolektīvi, gan arī bija ieradušies ciemiņi no citiem Maltas apvienības pārvaldes pagastiem, lai kuplinātu un sveiktu ar Kruku ciema daudzfunkcionālā centra atklāšanu.

Sagatavoja: Jūlija Jurāne, Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto: Aleksandrs Tolopilo