Bērni un skolēni saņems saldas Ziemassvētku dāvanas

Izglītība

Arī šogad, sagaidot Ziemassvētkus, Rēzeknes novada pašvaldība bērniem sarūpēs saldas un gardas Ziemassvētku dāvanas 5 Eur vērtībā.

Saldumu paciņu saņems ikviens Rēzeknes novadā deklarētais bērns no dzimšanas līdz 9. klasei (ieskaitot), kā arī bērni, kuri deklarēti citās administratīvajās teritorijās, bet mācās Rēzeknes novada pirmsskolas izglītības iestādēs un skolās līdz 9. klasei (ieskaitot). Piemēram, ja bērns deklarēts Viļānos, bet mācās Rēzeknē vai Varakļānos, tad saldumu paciņa viņam pienākas.

Paredzēts, ka dāvanas lielākoties bērni saņems savās izglītības iestādēs. Ja bērns mācās citas pašvaldības skolā vai bērnudārzā, par dāvanas saņemšanas iespējām aicinām sazināties ar attiecīgo pagasta pārvaldi. Vai tas būs pasākums, vai piegāde uz mājām, vai vecāki varēs saņemt dāvanu pagasta pārvaldē - katrā pagastā šī loģistika var būt atšķirīga, ņemot vērā Covid ierobežjumus.

Plānots, ka saldās dāvanas tiks piegādātas uz pagastu pārvaldēm līdz 17. decembrim.