Čornajas pagasta jauniešiem projekta ietvaros iegādāti  velosipēdi

Jauniešiem
Čornajas pagasta jaunieši uz jaunajiem kalnu velosipēdiem

Kaunatas apvienību pārvaldes Čornajas pagasta jauniešu centrs “HORIZONTS” realizēja Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes finansēto un Čornajas pagasta pārvaldes līdzfinansēto inventāra projektu “Ilgtspējīga mobilitāte”, kura ietvaros tika iegādāti trīs kalnu velosipēdi.

Par projekta iegādes objektu jauniešiem ilgi galva nebija jālauza, jo bija skaidrs, ka ir nepieciešami velosipēdi. Pagājušā gada iniciatīvu projektā “Čornajas pagasta vēstures izzināšana” atklājās, ka jaunieši labprāt savu brīvo laiku pavadītu braukājot un izpētot savu dzimto pagastu un iepazīstot tā vērtības.  Projekta laikā dalībniekiem radās problēma, ka izbraucienos nevarēja piedalīties visi gribētāji, jo trūka velosipēdu.

Pateicoties realizētajam projektam, tagad jaunieši gan ikdienas, gan izbraucienu pasākumus varēs aizvadīt ar trīs jauniem kalnu velosipēdiem. Ceļojot šādā videi draudzīgā veidā, jaunieši apzināsies ilgtspējīgas mobilitātes nozīmi, uzlabos savu fizisko sagatavotību un pievērsīsies veselīgam dzīvesveidam.

Teksts un foto – Sarmīte Broliša, Čornajas pagasta jaunatnes lietu speciāliste