Diskusija “Biznesa kopienu attīstība Latgalē” 22. augustā

19.08.2024

Uzņēmējdarbība

Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes komanda (turpmāk – Rēzeknes SEZ) tic, ka kopienām ir liels spēks, un šis spēks virza reģiona attīstību. Ar mērķi sniegt savu ieguldījumu biznesa kopienu attīstībā Latgales reģionā Rēzeknes SEZ pārvalde 22. augustā organizē diskusiju “Biznesa kopienu attīstība Latgalē”:

• datums: 2024. gada 22. augustā;
  • laiks: ierašanās no plkst. 9.30, pasākuma sākums plkst. 10.00;
  • vieta: ARPC “Zeimuļs” lielā zāle (Krasta iela 31, Rēzekne).

Pasākumā pievērsīsimies kopienām gan vietējā, gan arī reģionālā līmenī. Ņemot vērā, ka Latgale ir pierobežas reģions, pievērsīsimies biznesa kopienu labās prakses piemēriem ASV Mičiganas štatā, kas arī ir pierobežas reģions.

Pasākuma programmā:

• eksperta Reiņa Sīpola (ASV) prezentācija – biznesa kopienas ASV Mičiganas štatā;
  • paneļdiskusija – moderē Iveta Graudiņa;
  • tīklošanās iespējas un kontaktu veidošana;
  • ideju apmaiņas darbnīca.

Diskusijā piedalās:

• Karina Stivriņa (Karina Home vadītāja);
  • Reinis Sīpols (ASV);
  • Gints Jačuks (SIA “LEAX Rēzekne”, RSEZ vadītājs);
  • Ivo Dembovskis (SIA “Vides projektu studija”, LTRK Latgales reģionālā padome);
  • Uldis Misiņš (SIA "AVOTI", biedrība “Uzņēmēji Gulbenes novadam”).

Reģistrāciju pasākumam jāveic, aizpildot anketu.

Šī programma ir īstenota, pateicoties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) finansējumam. Vairāk informācijas par BAFF stipendijām un lektoru atbalstu varat uzzināt, apmeklējot www.balticamericanfreedomfoundation.org.