Dricānu apvienība aicina darbā ceļu būvtehniķi

Pašvaldība

Dricānu apvienības pārvalde  (reģ.Nr. 40900027407, adrese: “Pagastmāja”, Dricāni, Dricānu pag., Rēzeknes nov.) izsludina atklātu konkursu uz Saimniecības un tehniskā nodrošinājuma nodaļas ceļu būvtehniķa amatu (uz pamatdarbinieka prombūtnes laiku).

Prasības amata pretendentam:

• Vidējā profesionālā vai augstākā izglītība
  • Par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšējā pieredze ceļu uzturēšanas vai ceļu (ielu, tiltu) projektēšanas un būvniecības jomā vismaz 2 gadi.
  • Teicamas valsts valodas zināšanas.
  • Spēja patstāvīgi iegūt informāciju ceļu būvniecības, autoceļu ikdienas un periodiskās uzturēšanas, autoceļu (ielu, tiltu) uzturēšanas tehnoloģiju attīstības, kā arī satiksmes organizācijas jautājumos.
  • Spēja strādāt komandā, spēja plānot, koordinēt un vadīt pašvaldības autoceļu un ielu infrastruktūras attīstības un uzturēšanas darbus.
  • Spēja organizēt darba izpildi, patstāvīgi pilnveidot amata kompetenci.
  • Spēja plānot budžetu, kontrolēt budžeta līdzekļu izlietojumu grāmatvedības un resursu vadības lietojumprogrammās.
  • Spēja sastādīt vienkāršo ceļu remontdarbu tāmes, darba uzdevumus un specifikācijas.
  • Labas komunikācijas spējas, augsta atbildības sajūta, precizitāte un spēja strādāt komandā.
  • Teicamas datorlietošanas prasmes (programmas MS Word, Excel).
  • Iniciatīva, analītiska domāšana, spēja konstatēt problēmu un piedāvāt tās risināšanas variantus.
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Pamatdarba atalgojums 937,00 EUR.

Amata apraksts - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Pretendentam jāiesniedz:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • motivācijas vēstule;
  • izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas;
  • pieteikuma anketa.

Dokumenti ar norādi „Konkursam uz Dricānu apvienības pārvaldes ceļu būvtehniķa  amatu”  līdz 2024. gada 5. jūnija plkst. 16.30  jānosūta uz e-pastu dricanuapvieniba@rezeknesnovads.lv vai aizlīmētā aploksnē līdz 2024. gada 5. jūnijam plkst. 16.30 iesniedz personīgi iestādē Dricānu apvienības pārvalde, “Pagastmāja”, Dricāni, Dricanu pag., Rēzeknes novadā, pieteikumu aizlīmētā aploksnē ar norādi „Konkursam uz Dricānu apvienības pārvaldes ceļu būvtehniķa  amatu” .

Kontaktinformācija:

• Dricānu apvienības pārvalde vadītājs Andrejs Tārauds, tālr. 29388271.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus un atbilstību kvalifikācijas prasībām. Uz otro kārtu – pretendentu teorētisko zināšanu pārbaudi /darba interviju - tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.