Kultūras un tūrisma pārvalde aicina darbā Rēzeknes novada Tūrisma informācijas centra speciālistu

08.01.2024

Kultūra

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Kultūras un tūrisma pārvalde” (reģ. Nr. 40900040015) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Rēzeknes novada Tūrisma informācijas centra speciālista vietu (0,5 darba slodze (iespēja apvienot ar Kultūras pasākuma organizatora darbu Lūznavas pagasta kultūras centrā, vakance));

Prasības amata pretendentam:

1. obligāta vidējā izglītība, vēlama izglītība tūrisma, viesmīlības vai komunikācijas jomā;
  2. vēlama pieredze tūrisma vai viesmīlības jomās;
  3. teicamas latviešu valodas un angļu valodas zināšanas;
  4. spēja pielāgoties un darboties elastīgi, strādājot gan patstāvīgi, gan komandā;
  5. pozitīva attieksme pret klientiem;
  6. labas datora un biroja tehnikas lietošanas prasmes;
  7. prasmes informācijas sagatavošanai publicēšanai sociālajos tīklos un drukas materiālos;
  8. spēja plānot darbu atbilstoši izvirzītajiem mērķiem, prioritātēm un atbilstoši noteiktajam budžetam.

Amata kandidāti līdz 2023. gada 22. janvārim plkst. 9.00 iesniedz Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes pastkastītē pie ieejas (Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 95A, LV-4601) vai nosūta pa pastu uz iepriekšminēto adresi, vai nosūta uz e-pastu ktp@rezeknesnovads.lv šādus dokumentus:

1. dzīvesgājuma aprakstu (CV);
  2. pieteikuma anketu;
  3. izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas;
  4. motivācijas vēstuli;
  5. likuma noteiktajā gadījumā, dokumentu, kas apliecina valsts valodas zināšanas tādā apjomā, kādas nepieciešamas amata pienākumu veikšanai.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv un NVA mājaslapā.

Pamatdarba atalgojums EUR 455,05 pārbaudes laikā, pēc pārbaudes laika -atbilstoši novērtējumam.

Kontaktpersona detalizētākas informācijas saņemšanai – Kultūras un tūrisma pārvaldes personāla speciālists Dace Škrjaba (dace.skrjaba@rezeknesnovads.lv; tālr. 28305472).