Kultūras un tūrisma pārvalde aicina darbā skaņu operatoru Dricānu, Maltas un Viļānu apvienībās

Kultūra

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Kultūras un tūrisma pārvalde” (reģ. Nr. 40900040015) izsludina atklātu konkursu uz vakanto skaņu operatora vietu:

• Kultūras un tūrisma pārvaldes struktūrvienībās Dricānu apvienībā;
  • Kultūras un tūrisma pārvaldes struktūrvienībās Maltas apvienībā;
  • Kultūras un tūrisma pārvaldes struktūrvienībās Viļānu apvienībā.

Skaņu operatora darba pienākumi veicami Kultūras un tūrisma pārvaldes kultūras centros (ar to saprotot kultūras nami, tautas namus vai citus kultūras centra nosaukumus), kas atrodas minētās Rēzeknes novada apvienības teritorijā.

Tiek piedāvāta nepilna darba slodze -0,7.

Prasības amata pretendentam:

1. vispārējā vidējā vai vidējā profesionālā izglītība;
  2. izpratne darbam ar digitālajām skaņu pultīm un to konfigurēšanu;
  3. izpratne un prasmes darbam ar gaismu sistēmām;
  4. spēja organizēt savu darbu, pašiniciatīva un augsta atbildības sajūta;
  5. prasmes izmantot nepieciešamās papildierīces un papildaprīkojumu, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas darba izpildes nodrošināšanai;
  6. vēlme pilnveidot profesionālo kvalifikāciju;
  7. B kategorijas autovadītāja apliecība.

Amata kandidāti līdz 2023. gada 12. septembra plkst. 9.00 iesniedz Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes pastkastītē pie ieejas (Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 95A, LV-4601) vai nosūta pa pastu uz iepriekšminēto adresi, vai nosūta uz e-pastu ktp@rezeknesnovads.lv šādus dokumentus:

1. dzīvesgājuma aprakstu (CV);
  2. motivācijas vēstule;
  3. pieteikuma anketu;
  4. izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas;
  5. likuma noteiktajā gadījumā, dokumentu, kas apliecina valsts valodas zināšanas tādā apjomā, kādas nepieciešamas amata pienākumu veikšanai.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv un NVA mājaslapā.

Pamatdarba atalgojums bruto (pirms nodokļu nomaksas) nepilnai darba slodzei: 577,50 EUR

Kontaktpersona detalizētākas informācijas saņemšanai – Kultūras un tūrisma pārvaldes personāla speiciāliste Dace Škrjaba, tālr. 28305472, e-pasts dace.skrjaba@rezeknesnovads.lv.