Latvijas Republikas proklamēšanas svinības Gaigalavā

Pagastu ziņas

18. novembrī Gaigalavā notika Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienas svinīgs pasākums “Manas mājas - Latvijā”. Svētkos klātesošos sveica Gaigalavas pagasta pārvaldes vadītāja Valentīna Puste.

Svētku pasākumā tika pasniegti Gaigalavas pagasta Atzinības raksti Iedzīvotāju konsultatīvās padomes un pagasta pārvaldes izvirzītajiem nominantiem.  Par apzinīga, radoša darba devumu sava pagasta attīstībā nominācijā “Sabiedriskā aktivitāte” tika izvirzīti: Iveta Elksne - par ilggadēju, radošu darbību garīgās mūzikas ansamblī “Aisma”, Pēteris Namsons - par aktīvu darbību Gaigalavas pagasta Iedzīvotāju konsultatīvajā padomē un darbu sabiedrības labā, Ivars Vigulis – par rūpīgu, profesionālu darbu Bikavas Romas katoļu baznīcas draudzē; nominācijā “Mūža ieguldījums”: Olīvija Drele - par ilggadēju, rūpīgu, profesionālu darbu Gaigalavas pasta nodaļā.

Pasākumā Gaigalavas pagasta Atzinības rakstu saņēma ģimenes, kuras paliek dzīvot un saimniekot Gaigalavas pagastā, atjauno mājas laukos, veidojot sakoptu lauku vidi. Šogad tika godinātas - Mareka un Ievas Spīču ģimene, Artūra un Viktorijas Baltužu ģimene, Riharda un Sanitas Pleišu ģimene, Raimonda un Kristīnes Vāverānu ģimene, Ingas Boļšijas un Jura Leļa ģimene. Svētku koncertā uzstājās kultūras nama pašdarbības kolektīvi - vokāli instrumentālais ansamblis “Gaigalava”, vad. Jānis Žauna, deju grupa “Raffaello”, vad. Gunta Eriņa, amatierteātris "Apīnis", vad. Valentīna Deksne, kā arī jauniešu centra “Enjoy” jaunieši un vadītāja Agnese Kruste.  Pēc koncerta tika ienesta svētku torte. Pasākuma turpinājumā varējām lustīgi izdancoties ballē. Paldies visiem, kuri piedalījās svētku koncertā! Paldies pasākuma apmeklētājiem par kopā būšanu! Tikai kopā mēs esam spēks!

Gaigalavas kultūras nama vadītāja Valentīna Deksne