Mācību gada noslēgums Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā

Vēl dažas dienas un 2020./2021. mācību gads būs beidzies! Šis mācību gads daudziem paliks atmiņā kā ļoti neparasts, jo piecus vai septiņus mēnešus, atkarībā no vecumposma, skolēni mācījās attālināti. Gads – kurā bija daudz iespēju un izaicinājumu gan skolēniem, gan skolotājiem, gan vecākiem.

Paralēli mācību programmai, skolēni apguva daudzas jaunas prasmes un iemaņas – daudz laika pavadīja pie veidierīcēm, piedaloties tiešsaistes stundās, iemācījās plānot savu laiku, jo par mācību stundas sākumu nevēstīja ierastais skolas zvans, bet gan ieraksts elektroniskajā žurnālā.

Skolotājiem arī  aizvadīts smags darbu gads, gan uzsākot realizēt jauno mācību standartu – pieeja mācību procesam izmantojot kompetences, gan panākt, lai mācību procesā iesaistās visi skolēni un, lai viņiem ekrāna otrajā pusē būtu interesanti apgūt jauno vielu.

Savukārt vecākiem nācās pārkārtot savu ikdienu un nodrošināt, lai bērni varētu veiksmīgi piedalīties attālinātajā mācību procesā. Sākumskolas skolēnu vecākiem nācās iesaistīties mācību procesā daudz aktīvāk nekā tas bija laikā, kad bērni mācījās klātienē.

Lai ģimenēm šajā sarežģītajā laikā atvieglotu ikdienu un nedaudz palīdzētu, ik pa trim nedēļām tika piegādātas pārtikas pakas, kuru sastāvā bija ikdienā lietojamie pārtikas produkti, kas pamatā bija vietējo uzņēmumu ražojums.

Paldies Rēzeknes novada pašvaldībai, Izglītības pārvaldei par sagādātajām pārtikas pakām, kas daudzām ģimenēm bija vērā ņemams atspaids. Paldies Sakstagala J. Klīdzēja pamatskolas  un Sakstagala pagasta pārvaldes darbiniekiem par pārtikas paku piegādi katram skolēnam viņa dzīves vietā.

Vasarā novēlu visiem daudz saules, atpūtu un spēku krāšanu nākamajam mācību cēlienam.

Sakstagala J. Klīdzēja pamatskolas vecāku padomes vārdā -
Inta Deksne