Mājas kafejnīcu dienas Bērzgales muižā

13.07.2022

Kultūra

Jau otro gadu visā Latvijā notiek Mājas kafejnīcu dienas, kad apmeklētāji tiek aicināti uz konkrētu galamērķi izbaudīt tā kulināro piedāvājumu, iepazīt tradīcijas, kultūru un vietējo kopienu caur ēdienu.

Šogad arī Bērzgalē tiek rīkotas Mājas kafejnīcu dienas. Kafejnīca “Bērzgales muiža” gaida ikvienu apmeklētāju, lai izgaršotu sagatavoto cienastu. Par Bērzgales muižas gardumiem būs parūpējušās ēdnīcas “Rīts” un I/K ”Lauku garša” saimnieces. Savukārt kultūrvēstures gardēžiem būs iespēja kopā ar muižas dāmām izstaigāt parku un uzzināt interesantākos stāstus iz muižas dzīves. Par muzikālajām noskaņām parūpēsies vokālie ansambļi “Azarpuče” un “Karameles”, azartiskākajiem apmeklētājiem piedāvājam lielformāta spēles.

Lai kafejnīca varētu veiksmīgi darboties, par to rūpēsies Nautrēnu apvienības pārvaldes struktūrvienība Bērzgales pagasta pārvalde.

Kafejnīca darbosies 23. jūlijā no plkst. 15.00 - 20.00.

Pieteikšanās pa tālr.: 29497151, 26185204

e-pats: skaidrite.apeinane@rezeknesnovads.lv , daila.ekimene@berzgale.lv

Būsiet mīļi gaidīti Bērzgales muižā!

Skaidrīte Apeināne,
Antona Rupaiņa muzeja vadītāja