Maltā atklās ģimenes ārstu koppraksei piemērotās telpas

Pagastu ziņas

5. jūnijā  plkst. 15.00 Maltā, Skolas ielā 24 tiks svinīgi atklātas jaunās telpas, kurās darbosies ģimenes ārstes. Plānots, ka tās iesvētīs Rozentovas draudzes prāvests Rinalds Broks. Aicināti ierasties Rēzeknes novada pašvaldības domes deputāti un Maltas apvienības pārvaldes iedzīvotāji, jo tieši viņi būs jauno telpu izmantotāji.

Līdz šim ģimenes ārsti savus pacientus pieņēma attālāk no centra – Andrupenes ielā 28 (kopš 2019. gadā Klāras Kondrovas iela 2). Pēc nepieciešamas dokumentācijas sakārtošanas koppraksei paredzētajās telpās strādās ģimenes ārstes Silvija Paraščiņaka, Svetlana Sorokina, Irēna Čirko. Par pieņemšanas laikiem un vietu pacientiem interesēties katram pie savas dakteres.

Ģimenes ārsti īrēs telpas no pašvaldības. Tāpat aicināti pieteikties arī citu medicīnas vai skaistumkopšanas jomu pārstāvji, ja vēlas attīstīt savu privātpraksi vai uzņēmējdarbību Maltā (pieejamas trīs telpas 2. stāvā: 22,2 m2, 25,1 m2 un 21,7 m2 platībā), tālrunis uzziņām 27870687, e-pasta adrese edgars.blinovs@malta.lv .

Sagatavoja Skaidrīte Svikša