Maltas apvienības pārvalde aicina darbā palīgstrādnieku/sētnieku Feimaņu pamatskolā

22.08.2023

Pagastu ziņas

Iestāde „Maltas apvienības pārvalde”
aicina darbā palīgstrādnieku/sētnieku Feimaņu pamatskolā uz nenoteiktu laiku

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Maltas apvienības pārvalde” (reģ. Nr.40900027426, adrese: Brīvības iela 6, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads, LV-4630) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Maltas apvienības pārvalde” palīgstrādnieka/sētnieka Feimaņu pamatskolā amatu uz nenoteiktu laiku.

Prasības amata pretendentam:

1. Pamatizglītība vai vidējā vai vidējā profesinālā izglītība;
  2. valsts valodas prasme atbilstoši pamata līmenim 1. pakāpei (A1)
  3. prasme strādāt ar uzticētu inventāru;
  4. zināšanas par individuālajiem aizsardzības līdzekļiem un to pielietošanu;
  5. zināt darbā apkalpojamo iekārtu un mašīnu darbības principus, ekspluatācijas, kontroles un apkopes noteikumus; savstarpēji saistīto darba procesu izpildes secību;
  6. patstāvīgi plāno, organizē un izpilda uzdoto uzdevumu, ievērojot noteiktos darba uzdevumu termiņus;
  7. strādā komandā, organizējot darba uzdevuma izpildi sadarbībā ar citiem iestādes darbiniekiem;

Pamatdarba atalgojums pārbaudes laikā  620,00 EUR.
Pamatdarba atalgojums pēc pārbaudes laika  620,00 EUR- saskaņā ar Rēzeknes novada domes lēmumu A līmenim, Darbiniekam – atbilstoši novērtējumam.

Ar konkursa nolikumu, amata aprakstu var iepazīties Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Pretendentam jāiesniedz:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • motivācijas vēstule;
  • izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas;
  • pieteikuma anketa.

Dokumenti ar norādi “Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības iestāde „Maltas apvienības pārvaldes” vakanci “Palīgstrādnieks/sētnieks Feimaņu pamatskolā”” līdz 2023. gada 4. septembrim plkst. 14.00 jānosūta uz e-pastu maltasapvieniba@rezeknesnovads.lv vai aizlīmētā aploksnē līdz 2023. gada 4. septembrim plkst. 14.00 jāiesniedz personīgi iestādē „Maltas apvienības pārvalde”, lietvedei 3. kab., Brīvības iela 6, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads.

Kontaktpersona detalizētākas informācijas saņemšanai - iestādes „Maltas apvienības pārvalde” vadītājs Edgars Blinovs, tel. 27870687, e-pasts: maltasapvieniba@rezeknesnovads.lv

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu darba interviju par pretendentu praktisko zināšanu pārbaudi tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.