Neformālā diskusija “Kafija ar politiķiem” Rēzeknes novadā

Jauniešiem

22. aprīlī Rēzeknes novada pašvaldības ēkā, Atbrīvošanas alejā 95A, lielajā zālē, plkst. 13:00, neformālā gaisotnē pie kafijas, tējas un uzkodām tiks organizēta neformālā diskusija "Kafija ar politiķiem", kurā piedalīsies Rēzeknes novada jaunieši, jaunatnes darbinieki un Rēzeknes novada domes deputāti.

Diskusijas mērķis būs veicināt Rēzeknes novada jauniešu un Rēzeknes novada domes deputātu, pašvaldības darbinieku savstarpējo sadarbību un ideju apmaiņu.

Neformālā gaisotnē tiks pārrunātas un apspriestas aktuālākās jauniešu problēmas Rēzeknes novadā, kā arī tiks spriests par to, kā veicināt Rēzeknes novada jauniešu līdzdalību pašvaldības sabiedriskajos procesos.

Jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem lūgums pieteikties līdz 20.04.2022 pa tel. 22013477 vai aivars.mezatucs@rezeknesnovads.lv.

Aivars Mežatučs, Rēzeknes novada pašvaldības Jaunatnes lietu speciālists