Noslēdzies konkurss par finansējumu tehniskās jaunrades aktivitātēm

30.09.2024

Izglītība

Ir noslēdzies Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldes konkurss par finansējuma piešķiršanu materiālās bāzes papildināšanai tehniskās jaunrades aktivitātēm. Tika iesniegti 14 projektu pieteikumi, no kuriem 11 aktuālākajiem tika piešķirts finansējums ar kopējo summu 5172,00 EUR apmērā.

Projektu pieteikumu pamatā tika iesniegti tādi projekti, kas paredz finansējuma izmantošanu dažādu robotu,  konstruktoru, 3D pildspalvu, grafiskās planšetes iegādei.

Viss projektu ietvarā iegādātais inventārs vai aprīkojums tiks izmantots, lai sekmētu bērnu un jauniešu darbošanos tehniskās jaunrades aktivitātēs.

Tika apstiprināti sekojoši projekti:

• ”STEAM prasmes – katra skolēna realitāte”, Gaigalavas pamatskola;
  • ”Lai TOP roboti”, Dricānu vidusskola;
  • ”Brīkonstrukcijas robotu veidošana Viļānu vidusskolā”, Viļānu vidusskola;
  • ”Nāc, izmēģini un atklāj jaunas iespējas”, Verēmu pamatskola;
  • ”Viļānu Mūzikas un mākslas skolas animācijas īsfilma” Jānis un Vilis: Viļānu stāsts””, Viļānu Mūzikas un mākslas skola;
  • ”Lego modelēšana”, Maltas vidusskola;
  • ”Magnētu spēks”, Rozentovas pamatskola;
  • ”Tiltu konstruēšana”, Maltas vidusskola;
  • ”Tehno pasaule”, Rozentovas pamatskola;
  • ”3D pildspalvas un materiāli bērnu radošumam un attīstībai”, Rozentovas pamatskola;
  • ”LEGO PASAULĒ”, Kaunatas vidusskola.

Sagatavoja:
Interešu izglītības speciāliste