Nosvinēti spāru svētki Viļānu sporta hallei

10.maijā,  klātesot Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietniecei Ērikai Teirumniekai,  Rēzeknes novada pašvaldībās Centrālās pārvaldes pārstāvjiem, Viļānu apvienības pārvaldes pārstāvjiem, Viļānu vidusskolas vadībai un  SIA “Latgalija ” vadītājam Mihailam Bartaševičam, norisinājās Viļānu sporta halles Spāru svētki.

Projekta ietvaros paredzēta sporta halles būvniecības  rezultātā tiks izbūvēta sporta zāle, kas būs paredzēta dažiem sporta veidiem. Atradīsies arī trenažieru zāle un galda tenisa zona, pa sporta zāles perimetru tiks izveidots arī skriešanas ceļš. Otrajā stāvā atradīsies cīņas treniņu telpa, multifunkcionāla zāle, vingrošanas telpa, kā arī konferenču zāle, ģērbtuves.    Sporta halle atradīsies blakus Viļānu vidusskolas ēkai.

Rēzeknes novada  domes priekšsēdētāja vietniece Ērika Teirumnieka pateicās visiem būvniecības procesa dalībniekiem par līdz šim brīdim ieguldīto darbu.

Sagatavoja: Jūlija Jurāne, Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste