Novadnieki piedalās Latvijas pašvaldību sporta veterānu–senioru savienības spēlēs novusā

Sports

1. jūnijā Mārupes novadā Spuņciemā notika Latvijas pašvaldību sporta veterānu–senioru savienības 61. sporta spēles novusā, kurās piedalījās 37 komandas ar 210 dalībniekiem dažādās vecuma grupās. Lielākais spēlētāju skaits bija vīriešiem – 170, sievietes – 40. Šīs sacensības pārstāvēja arī Rēzeknes novads 6 sportistu sastāvā – 2 sievietes: Anna Laganovska un Valentīna Šlivka, 4 vīrieši: Gunārs Arbidāns, Jurijs Mihailovs, Ivans Ļeonovs un Henrihs Janovskis. Četri labākie dalībnieku rezultāti tika ieskaitīti komandas vērtējumā. 37 komandu konkurencē Rēzeknes novads ieguva 22. vietu. Labākais rezultāts starp 27 spēlētājiem vecuma grupā 70+ bija I. Ļeonovam – 4. vieta, 40+vecuma grupā starp 34 spēlētājiem G. Arbidāns izcīnīja 18. vietu, J. Mihailovam vislielākajā spēlētāju grupā 50+ (49 dalībnieki) 37. vieta.  Sieviešu grupā 60+ starp 12 spēlētājām A. Laganovska ieguva 8. vietu.

Gaidām jaunus spēlētājus!
Anna Laganovska