Ozolmuižas pagasta pārvalde aicina darbā bibliotēkas vadītāju

Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Dricānu apvienības pārvalde”  struktūrvienība “Ozolmuižas pagasta pārvalde” aicina darbā uz nenoteiktu laiku bibliotēkas vadītāju uz 0,75 darba slodzi

Galvenie amata pienākumi:

  • Pārzināt un ievērot bibliotēkas darbu reglamentējošos normatīvos dokumentus.
  • Sniegt bibliotekāros pakalpojumus bibliotēkas lietotājiem.
  • Piesaistīt jaunus bibliotēkas lietotājus.
  • Pārvaldīt bibliotēkas krājumu:
  • Vākt, apkopot un sistematizēt novadpētniecības materiālus.
  • Veidot radošai un informatīvai darbībai labvēlīgu vidi un gaisotni.

Prasības:

  • augstākā akadēmiskā, augstākā profesionālā, vidējā speciālā izglītība bibliotēku darba jomā vai augstākā akadēmiskā, augstākā profesionālā, vidējā speciālā izglītība un tālākizglītības kursu beigšanas sertifikāts bibliotēku darba jomā.
  •  darba pieredze bibliotēku darba jomā tiks uzskatīta par prioritāti;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • prasme strādāt ar informācijas tehnoloģijām un biroja tehniku;
  • spēja organizēt darbu patstāvīgi un strādāt kolektīvā;
  • izpratne par bibliotēkas, kā iestādes, darba organizāciju, kultūras norises darba organizāciju un atbilstošās dokumentācijas kārtošanu.

Piedāvājam:

  • sociālās garantijas;
  • atalgojums atbilstoši Dricānu apvienības pārvaldes apstiprinātam štatu sarakstam par 0,75 darba slodzi  EUR 562,50.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības apliecinošus dokumentu kopijas sūtīt uz info@ozolmuiza.lv līdz 2022. gada 1. augustam vai ienest personīgi Ozolmuižas pagasta pārvaldē, “Laimas”, Ozolmuiža, Ozolmuižas pagasts, Rēzeknes novads.

Kontaktinformācija 64640224 vai mob. 26197458.

Click to listen highlighted text!