Par projektu “Maltas Bērnu un jauniešu centra ēkas energoefektivitātes paaugstināšana”

Projekti

2022. gada  15.jūnijā starp pašvaldību un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru tika parakstīta vienošanās par projekta Maltas Bērnu un jauniešu centra ēkas energoefektivitātes paaugstināšana Nr. 4.2.2.0/21/A/030 īstenošanu.

2023.gada 21. martā notika atklāta konkursā “Rēzeknes novada pašvaldības ēku energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbi” (identifikācijas Nr. RNP 2023/2) iesniegto piedāvājumu atvēršana, t. sk. atklāta konkursa daļā Nr. 3 “Maltas Bērnu un jauniešu centra ēkas energoefektivitātes paaugstināšana”. Augstāk minētajā daļā tika saņemti četri piedāvājumi un šobrīd notiek iepirkuma procedūras vērtēšanas process.

Projekta “Maltas Bērnu un jauniešu centra ēkas energoefektivitātes paaugstināšana”  kopējais budžets ir 221 422,59 EUR, un tajā paredzēti šādi būvdarbi:

• ārsienu siltināšana, t. sk., logu un durvju ailas;
  • bēniņu siltināšana, t. sk., parapeta siltināšana;
  • esošo stikla konstrukciju nomaiņa pret jauniem logiem, t. sk., logu aprīkošana ar gaisa pieplūdes vārstiem, ārdurvju nomaiņa;
  • pamatu siltināšana;
  • apgaismojuma sistēmas uzlabošana;
  • esošo ventilācijas šahtu un kanālu tīrīšana, sakārtošana.

Projekta mērķis ir samazināt primāras enerģijas patēriņu, sekmējot energoefektivitātes paaugstināšanu Maltas bērnu un jauniešu centra ēkā.

Projekta īstenošanas termiņš līdz 2023.gada 31. decembrim.

Projektu līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšanai.

Sagatavoja: projekta vadītājas Irina Orlovska un Alīda Jasmane