Finanšu komitejas sēde (22.06.2023.)

Publicēts: 19.06.2023

Atjaunots: 29.06.2023

RĒZEKNES NOVADA DOMES
FINANŠU KOMITEJAS
DARBA KĀRTĪBA
2023. gada 22. jūnijā
(Rēzeknē, plkst. 11.00)

1. Par grozījumiem Rēzeknes novada pašvaldības Administratīvo aktu apstrīdēšanas komisijas sastāvā.
  2. Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2023. gada 2. marta lēmumā „Par Rēzeknes novada pašvaldības pastāvīgo kustamas mantas un nekustamā īpašuma atsavināšanas, arī atsavināšanas izsoles kārtībā, telpu un zemes nomas tiesību izsoles komisiju izveidošanu”.
  3. Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2022. gada 15. decembra lēmuma „Par Rēzeknes novada pašvaldības iestādes - Centrālā pārvalde - amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu” 1. pielikumā „Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes amatu un mēnešalgu saraksts”.
  4. Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2023. gada 19. janvāra lēmuma „Par Rēzeknes novada pašvaldības iestāžu - apvienību pārvalžu - amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu” 2. pielikumā „Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Kaunatas apvienības pārvalde” amatu un mēnešalgu saraksts”.
  5. Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2023. gada 19. janvāra lēmuma „Par Rēzeknes novada pašvaldības iestāžu - apvienību pārvalžu - amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu” 4. pielikumā „Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Maltas apvienības pārvalde” amatu un mēnešalgu saraksts”.
  6. Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2023. gada 19. janvāra lēmuma „Par Rēzeknes novada pašvaldības iestāžu - apvienību pārvalžu - amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu” 3. pielikumā „Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Nautrēnu apvienības pārvalde” amatu un mēnešalgu saraksts”.
  7. Par grozījumiem 2022. gada 15. decembra Rēzeknes novada domes lēmuma "Par Rēzeknes novada pašvaldības iestāžu - Rēzeknes novada speciālā pamatskola un Rēzeknes novada Sporta skola - amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu" 2. pielikumā "Rēzeknes novada Sporta skolas amatu un mēnešalgu saraksts".
  8. Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2023. gada 19. janvāra lēmuma „Par Rēzeknes novada pašvaldības iestāžu - apvienību pārvalžu - amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu” 5. pielikumā „Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Viļānu apvienības pārvalde” amatu un mēnešalgu saraksts”.
  9. Par nekustamā īpašuma “c.Lūznava”, Lūznavas pagastā, telpas ar koplietošanas telpām nomas tiesību izsoles rezultātu apstiprināšanu.
  10. Par nekustamā īpašuma “Lūznavas muižas apbūve” būves “Mācību mehāniskās darbnīcas” Lūznavas pagastā, daļas nomas tiesību izsoles rezultātu apstiprināšanu.
  11. Par telpu nomas tiesību izsoles atzīšanu par nenotikušu Lūznavas pagastā.
  12. Par nekustamā īpašuma Jaunatnes ielā (..), Pušā, Pušas pagastā telpu nomas līguma pārjaunošanu.
  13. Par nekustamā īpašuma nomas līguma izbeigšanu ar D.B. Kaunatas pagastā.
  14. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Feimaņu pagastā nosacītās cenas apstiprināšanu.
  15. Par nekustamā īpašuma, kas atrodas Franča Trasuna ielā (..), Maltā, Maltas pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  16. Par nekustamā īpašuma ‘’(..)’’, Ozolaines pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  17. Par nekustamā īpašuma “(..)’’, Ozolaines pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  18. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Brīvības ielā (..), Viļānos, Rēzeknes novadā, nosacītas cenas apstiprināšanu.
  19. Par nekustamā īpašuma Nākotnes ielā (..), Viļānos, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  20. Par nekustamā īpašuma Pasta ielā (..), Viļānos, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  21. Par kustamās mantas - automašīnas AUDI 80 - nodošanu atsavināšanai, pārdodot par brīvu cenu.
  22. Par kustamās mantas - automašīnas GAZ 53 - nodošanu atsavināšanai, pārdodot par brīvu cenu.
  23. Par kustamās mantas - automašīnas VW TRANSPORTER - nodošanu atsavināšanai, pārdodot par brīvu cenu.
  24. Par kustamās mantas - automašīnas VW TRANSPORTER - nodošanu atsavināšanai, pārdodot par brīvu cenu.
  25. Par kustamās mantas - automašīnas VW SHARAN - nodošanu atsavināšanai, pārdodot par brīvu cenu.
  26. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Gaigalavas pagastā, nodošanu atsavināšanai A.M.
  27. Par nekustamā īpašuma "(..)", Ozolaines pagastā, nodošanu atsavināšanai P.A.
  28. Par nekustamā īpašuma ‘’(..)’’, Ozolaines pagastā, nodošanu atsavināšanai R.O.
  29. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Ozolaines pagastā, nodošanu atsavināšanai H.R.
  30. Par nekustamā īpašuma "(..)", Ozolaines pagastā, nodošanu atsavināšanai A.N.
  31. Par nekustamā īpašuma "(..)", Ozolaines pagastā, nodošanu atsavināšanai E.R.
  32. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Parka ielā (..), Vecružinā, Silmalas pagastā, nodošanu atsavināšanai A.V.
  33. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Celtnieku ielā (..), Viļānos, nodošanu atsavināšanai A.D.
  34. Par pakalpojumu maksu apstiprināšanu Nautrēnu apvienības pārvaldē.
  35. Par elektroenerģijas piegādes maksas apstiprināšanu Vērēmu pagasta Tūmužu un Gribuļu ciemos.
  36. Par Viļānu apvienības pārvaldes sniegtā maksas pakalpojuma un tā izcenojuma atzīšanu par spēku zaudējušu.
  37. Par medību tiesību nodošanu mednieku biedrībai “Bikavieši”, Dricānu apvienības pārvaldes Gaigalavas pagasta teritorijā.
  38. Par medību tiesību nodošanu Rēzeknes mednieku biedrībai “Latgales meži”, Mākoņkalna pagastā.
  39. Par ERAF projekta “Maltas Bērnu un jauniešu centra ēkas energoefektivitātes paaugstināšana” īstenošanu.
  40. Par līdzfinansējuma piešķiršanu projekta “Foto un video tehnika Nautrēnu apvienībai” ietvaros.
  41. Par līdzfinansējuma piešķiršanu projekta "Tautas tērpi Lendžu pagasta amatiermākslas kolektīviem" ietvaros.
  42. Par līdzfinansējuma piešķiršanu projekta "Tautas tērpi Nautrēnu pagasta amatiermākslas kolektīviem" ietvaros.
  43. Par līdzfinansējuma piešķiršanu projekta "Tautas tērpi Vērēmu pagasta amatiermākslas kolektīviem" ietvaros.
  44. Par biedrības “Lādiņš” projekta „Pilnveidojies klasiskās dejas nodarbībās!” atbalstu.
  45. Par Dricānu apvienības pārvaldes atsavināšanas rezultātā iegūto līdzekļu izmantošanu.