Finanšu komitejas sēde (09.05.2024.)

Publicēts: 07.05.2024

Atjaunots: 13.05.2024

RĒZEKNES NOVADA DOMES
FINANŠU KOMITEJAS
DARBA KĀRTĪBA
2024. gada 9. maijā
(Rēzeknē, plkst. 10.05)

1. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Bigauņu plašumi”, Čornajas pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  2. Par pašvaldības nekustamā īpašuma- starpgabala, “Jušmala”, Griškānu pagastā pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli ar ierobežotu pretendentu loku.
  3. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “(..)”, Ozolaines pagastā, izsoles rezultātu apstiprināšanu.
  4. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “(..)”, Ozolaines pagastā, izsoles rezultātu apstiprināšanu.
  5. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “(..)”, Ozolaines pagastā, izsoles rezultātu apstiprināšanu.
  6. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “(..)”, Silmalas pagastā, izsoles rezultātu apstiprināšanu.
  7. Par pašvaldības nekustamo īpašumu, Ozolaines pagastā, atkārtotu mutisko izsoļu atzīšanu par nenotikušām.
  8. Par dzīvokļa īpašuma reģistrāciju zemesgrāmatā.
  9. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Nautrēnu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  10. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Nautrēnu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  11. Par nekustamā īpašuma, kas atrodas Kaupres ielā (..), Viļānos, Rēzeknes novadā, nosacītas cenas apstiprināšanu.
  12. Par bezcerīgo debitoru parādu norakstīšanu Kaunatas apvienības pārvaldē.
  13. Par samaksas samazināšanu M.Č. par īpašumā piešķirto zemi Silmalas pagastā.
  14. Par samaksas samazināšanu J.K. par īpašumā piešķirto zemi Silmalas pagastā.
  15. Par projekta “Elektroautobusu iegāde Rēzeknes novada pašvaldības Maltas apvienības pārvaldei un Dricānu apvienības pārvaldei” līdzfinansējuma apstiprināšanu.
  16. Par projekta “Publiskā infrastruktūra uzņēmējdarbības atbalstam Rēzeknes novada Viļānu pilsētā” apstiprināšanu.
  17. Atkārtota Viļānu vidusskolas skolas padomes priekšsēdētājas iesnieguma izskatīšana.