Finanšu komitejas sēde (10.08.2023.)

Publicēts: 07.08.2023

Atjaunots: 22.08.2023

RĒZEKNES NOVADA DOMES
FINANŠU KOMITEJAS
DARBA KĀRTĪBA
2023. gada 10. augustā
(Rēzeknē, plkst. 10.10)

1. Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2022. gada 15. decembra lēmuma „Par Rēzeknes novada pašvaldības sociālo iestāžu amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu” 2.pielikumā „Rēzeknes novada sociālās aprūpes centra amatu un mēnešalgu saraksts”.
  2. Par lēmumu pieņemšanas tiesību nodošanu Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes Juridiskās un lietvedības nodaļas vecākajam juristam.
  3. Par pašvaldības nekustamā īpašuma, kas atrodas “Pussaliņas”, Ilzeskalna pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  4. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Ailes”, Nautrēnu pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  5. Par pašvaldības nekustamā īpašuma, kas atrodas Pilskalna iela 1, Pušā, Pušas pagastā pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  6. Par pašvaldības dzīvokļa īpašumu, kas atrodas Miera ielā 1 – 41, Strūžānos, Stružānu pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  7. Par pašvaldības dzīvokļa īpašumu, kas atrodas Miera ielā 1 – 43, Strūžānos, Stružānu pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  8. Par pašvaldības dzīvokļa īpašumu, kas atrodas Parka ielā 1 – 4, Strūžānos, Stružānu pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  9. Par pašvaldības dzīvokļa īpašumu, kas atrodas Parka ielā 1 – 8, Strūžānos, Stružānu pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  10. Par pašvaldības dzīvokļa īpašumu, kas atrodas Parka ielā 3 – 4, Strūžānos, Stružānu pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  11. Par pašvaldības dzīvokļa īpašumu, kas atrodas Parka ielā 3 – 8, Strūžānos, Stružānu pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  12. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Sīļi”, Vērēmu pagastā, pārdošanu atkārtotā elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  13. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Ainava”, Stoļerovas pagastā, pārdošanu mutiskā izsolē ar augšupejošu soli.
  14. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Aleksāni”, Stoļerovas pagastā, pārdošanu mutiskā izsolē ar augšupejošu soli.
  15. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Lejasmala”, Stoļerovas pagastā, pārdošanu mutiskā izsolē ar augšupejošu soli.
  16. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Nīdrojs”, Stoļerovas pagastā, pārdošanu mutiskā izsolē ar augšupejošu soli.
  17. Par nekustamā īpašuma Rēzeknes iela 6A, Viļāni, telpu nomas tiesību izsoli saimnieciskās darbības veikšanai.
  18. Par dzīvokļu īpašumu reģistrāciju zemesgrāmatā.
  19. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Stacijas ielā (..), Maltā, Maltas pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  20. Par nekustamā īpašuma Alejas iela (..), Viļāni, Rēzeknes novadā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  21. Par nekustamā īpašuma Latgales ielā (..), Viļānos, Rēzeknes novadā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  22. Par nekustamā īpašuma Ziedu ielā (..), Viļānos, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  23. Par pašvaldības kustamās mantas- transportlīdzekļu Pušas pagastā atsavināšanas rezultātu apstiprināšanu.
  24. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Feimaņu pagastā, nodošanu atsavināšanā A.K.
  25. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Griškānu pagastā, nodošanu atsavināšanai V.R.
  26. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Lendžu pagastā, nodošanu atsavināšanai E.P.
  27. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Parka ielā (..), Lūznavā, Lūznavas pagastā, nodošanu atsavināšanai I.B.
  28. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Mediķu ielā (..), Veczosnā, Lūznavas pagastā, nodošanu atsavināšanai I.M.
  29. Par 2019.gada 3.janvāra lauku apvidus zemes nomas līgumu Nr.SP-2019/7 darbības izbeigšanu ar F.F. Sokolku pagastā.
  30. Par ERAF projekta “Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveide un attīstība Rēzeknes novada pašvaldības Viļānu apvienībā” īstenošanu
  31. Par līdzfinansējumu un atbalsta projektam “Kultūras pasākumu kvalitātes uzlabošana Kaunatas pagastā”.
  32. Par līdzfinansējuma un atbalsta projektam “Tērpu izgatavošana Mākoņkalna vokālajam ansamblim un līnijdeju kolektīvam”.
  33. Par Dricānu apvienības pārvaldes atsavināšanas rezultātā iegūto līdzekļu izmantošanu.
  34. Informatīvs ziņojums - Par Rēzeknes novada un Rēzeknes valstspilsētas kopīgās ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un kopīgās attīstības programmas izstrādes izmaksu segšanu.