Finanšu komitejas sēde (23.05.2024.)

Publicēts: 20.05.2024

Atjaunots: 29.05.2024

RĒZEKNES NOVADA DOMES
FINANŠU KOMITEJAS
DARBA KĀRTĪBA
2024. gada 23. maijā
(Rēzeknē, plkst. 10.15)

1. Par Ērikas Teirumniekas iecelšanu Rēzeknes novada pašvaldības izpilddirektora amatā.
  2. Par grozījumiem 2023.gada 16. novembra lēmumā Nr.1294 “Par Rēzeknes novada pašvaldības iestāžu klasificēto amatu sarakstu 2024.gadam apstiprināšanu”.
  3. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Gumzuri”, Dricānu pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  4. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Stūri” Dricānu pagastā pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  5. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Ievziedi”, Lendžu pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  6. Par pašvaldības dzīvokļa īpašumu, kas atrodas Mediķu ielā 2 – 17, Veczosnā, Lūznavas pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  7. Par pašvaldības dzīvokļa īpašumu, kas atrodas Mediķu ielā 7 – 6, Veczosnā, Lūznavas pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  8. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Bērzgales pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  9. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Dricānu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  10. Par nekustamā īpašuma “(..)”, kas atrodas Griškānu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  11. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Ilzeskalna pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  12. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Miera ielā (..), Strūžānos, Stružānu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  13. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Ezeru ielā (..), Vērēmu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  14. Par nekustamā īpašuma, kas atrodas 1.maija ielā (..), Maltā, Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, nodošanu atsavināšanai A.L.
  15. Par bezcerīgo debitoru parādu norakstīšanu Maltas apvienības pārvaldē.
  16. Par samaksas samazināšanu J.D. par īpašumā piešķirto zemi Čornajas pagastā.
  17. Par nekustamā īpašuma nodokļa parāda dzēšanu V.S.
  18. Par dalību projektā “NATURALLY LOCAL”.
  19. Par ERASMUS + projekta “DIGI” pieteikuma iesniegšanu.