Finanšu komitejas sēde (24.08.2023.)

Publicēts: 22.08.2023

Atjaunots: 30.08.2023

RĒZEKNES NOVADA DOMES FINANŠU KOMITEJAS
 DARBA KĀRTĪBA
2023. gada 24. augustā
(Rēzeknē, plkst.10.50)

1. Par Rēzeknes novada pašvaldības 2023. gada 7. septembra saistošo noteikumu Nr.10 “Grozījums Rēzeknes novada pašvaldības 2023. gada 6. aprīļa saistošajos noteikumos Nr.1 „Rēzeknes novada pašvaldības nolikums”” izdošanu.
  2. Par ēdināšanas pakalpojuma maksas apstiprināšanu Rēzeknes novada pašvaldības izglītības iestādēs.
  3. Par Rēzeknes novada Sociālā dienesta maksas pakalpojumu cenrāža apstiprināšanu.
  4. Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2023. gada 6. jūlija lēmuma “Par grozījumiem 2022.gada 15.decembra Rēzeknes novada domes lēmuma “Rēzeknes novada pašvaldības iestāžu - Rēzeknes novada speciālā pamatskola un Rēzeknes novada Sporta skolas - amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu” 1. pielikumā „Rēzeknes novada Sporta skolas amatu un mēnešalgas saraksts uz 2023. gada 1. septembri”.
  5. Par mantisko ieguldījumu pašvaldības SIA "ALAAS" pamatkapitāla palielināšanai.
  6. Par finanšu līdzekļu piešķiršanu SIA "Rēzeknes novada komunālserviss".
  7. Par līdzfinansējuma piešķiršanu Latgales atkritumu apsaimniekošanas reģionālā plāna 2024.-2030.gadam izstrādei.
  8. Par nekustamā īpašuma “Mežniecība” Viļānu pagastā daļas nodošanu bezatlīdzības lietošanā Viļānu invalīdu biedrībai.
  9. Par telpu nomas tiesību izsoles atzīšanu par nenotikušu Pušas pagastā.
  10. Par dzīvokļu īpašumu ierakstīšanu zemesgrāmatā.
  11. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Celtnieku ielā (..), Viļānos, Rēzeknes novadā, nosacītas cenas apstiprināšanu.
  12. Par nekustamā īpašuma Brīvības ielā (..), Viļānos, Rēzeknes novadā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  13. Par nekustamā īpašuma Rīgas ielā (..), Viļānos, Rēzeknes novadā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  14. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Dricānu pagastā, nodošanu atsavināšanai A.E.
  15. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Feimaņu pagastā, nodošanu atsavināšanā D.G.
  16. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Feimaņu pagastā, nodošanu atsavināšanā N.Č.
  17. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Ābelītes ielā (..), Gaigalavā, Gaigalavas pagastā, nodošanu atsavināšanai S.M.
  18. Par līdzfinansējuma piešķiršanu Kaunatas katoļu draudzes projektam “Kaunatas katoļu baznīcas fasādes apdares atjaunošana”.