Finanšu komitejas sēde (25.07.2024.)

Publicēts: 23.07.2024

Atjaunots: 31.07.2024

RĒZEKNES NOVADA DOMES
FINANŠU KOMITEJAS
DARBA KĀRTĪBA
2024. gada 25. jūlijā
(Rēzeknē, plkst. 9.30)

1. Par Finanšu komitejas priekšsēdētāja vietnieka ievēlēšanu.
  2. Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2021. gada 14. oktobra lēmumā „Par Rēzeknes novada domes amatpersonu deleģēšanu darbam pašvaldību kopīgās iestādes „Rēzeknes speciālā ekonomiskā zona” uzraudzības padomē”.
  3. Par grozījumiem 2023. gada 16. novembra lēmumā Nr. 1294 “Par Rēzeknes novada pašvaldības iestāžu klasificēto amatu sarakstu 2024. gadam apstiprināšanu”.
  4. Par SIA "Rēzeknes novada komunālserviss" stratēģisko mērķu noteikšanu.
  5. Par pašvaldības dzīvokļa īpašumu, kas atrodas “Strautiņi ”- 4, Dricānos, Dricānu pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  6. Par pašvaldības dzīvokļa īpašumu, kas atrodas “Pilcenes māja ”- 2, Pilcenē, Dricānu pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  7. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Kraujas”, Lendžu pagastā, pārdošanu atkārtotā elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  8. Par pašvaldības dzīvokļa īpašumu, kas atrodas Miera ielā 11 - 7, Strūžānos, Stružānu pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  9. Par pašvaldības dzīvokļa īpašumu, kas atrodas Miera ielā 11 - 10, Strūžānos, Stružānu pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  10. Par pašvaldības dzīvokļa īpašumu, kas atrodas Miera ielā 17 – 7, Strūžānos, Stružānu pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  11. Par pašvaldības dzīvokļa īpašumu, kas atrodas Miera ielā 17 – 8, Strūžānos, Stružānu pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  12. Par pašvaldības dzīvokļa īpašumu, kas atrodas Miera ielā 19 - 3, Strūžānos, Stružānu pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  13. Par pašvaldības dzīvokļa īpašumu, kas atrodas Smilšu ielā 4 – 2, Strūžānos, Stružānu pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  14. Par pašvaldības nekustamā īpašuma- starpgabala, “Naktssvece” pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli ar ierobežotu pretendentu loku Čornajas pagastā.
  15. Par pašvaldības nekustamā īpašuma - starpgabala “Putni”, Vērēmu pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli ar ierobežotu pretendentu loku.
  16. Par dzīvokļu īpašumu reģistrāciju zemesgrāmatā.
  17. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas “(..) ”- (..), Dricānos, Dricānu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  18. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Audriņu pagastā, nodošanu atsavināšanai S.Ž.
  19. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Čornajas pagastā, nodošanu atsavināšanai A.N.
  20. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Miera iela (..), Strūžānos, Stružānu pagastā, nodošanu atsavināšanai A.L.
  21. Par īslaicīgās telpu nomas maksas apstiprināšanu Viļānu apvienības pārvaldē.
  22. Par pašvaldības nedzīvojamās telpas nodošanu bezatlīdzības lietošanā Viļānu bērnu un jauniešu invalīdu biedrībai “Saulstariņi” Viļānu pilsētā.
  23. Par samaksas samazināšanu A.L. par īpašumā piešķirto zemi Ilzeskalna pagastā.
  24. Par samaksas samazināšanu J.V. par īpašumā piešķirto zemi Nautrēnu pagastā.
  25. Par samaksas samazināšanu F.T. par īpašumā piešķirto zemi Silmalas pagastā.
  26. Par grozījumiem 2009. gada 29. jūnija Lauku apvidus zemes nomas līgumā Nr. 116 ar E.K. Audriņu pagastā.
  27. Par medību platību nodošanu mednieku biedrībai "Bikavieši", 2023. gada 8. augusta līguma par medību tiesību nodošanu Nr.RNP/2023/8.18/494 grozījumiem.
  28. Par medību platību nodošanu mednieku biedrībai “Vanags” Dricānu pagastā.
  29. Par medību platību nodošanu mednieku biedrībai “Vanags” Gaigalavas pagastā.
  30. Par Nautrēnu apvienības pārvaldes nekustamo īpašumu atsavināšanas rezultātā iegūto līdzekļu izmantošanu.