Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēde (22.06.2023.)

Publicēts: 19.06.2023

Atjaunots: 29.06.2023

RĒZEKNES NOVADA DOMES
IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA JAUTĀJUMU
KOMITEJAS DARBA KĀRTĪBA
2023. gada 22. jūnijā
(Rēzeknē, plkst.10.00)

1. Par Rēzeknes novada pašvaldības Maltas vidusskolas nolikuma apstiprināšanu.
  2. Par Rēzeknes novada Sporta skolas nolikuma izdošanu.
  3. Par grozījumiem Rēzeknes novada pašvaldības iestādes - Kultūras un tūrisma pārvalde – nolikumā.
  4. Par Grozījumu Tiskādu pamatskolas nolikumā.
  5. Par Rēzeknes novada pašvaldības 2023. gada 6. jūlija noteikumu Nr. 17 „Kārtība, kādā Rēzeknes novada vidusskolās tiek organizēta „B” kategorijas autovadītāju teorētiskā un praktiskā apmācība, kā arī autovadītāja apliecības iegūšana” apstiprināšanu.
  6. Par grozījumiem Rēzeknes novada pašvaldības Administratīvo aktu apstrīdēšanas komisijas sastāvā.
  7. Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2022. gada 15. decembra lēmuma „Par Rēzeknes novada pašvaldības iestādes - Centrālā pārvalde - amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu” 1. pielikumā „Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes amatu un mēnešalgu saraksts”.
  8. Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2023. gada 19. janvāra lēmuma „Par Rēzeknes novada pašvaldības iestāžu - apvienību pārvalžu - amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu” 2. pielikumā „Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Kaunatas apvienības pārvalde” amatu un mēnešalgu saraksts”.
  9. Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2023. gada 19. janvāra lēmuma „Par Rēzeknes novada pašvaldības iestāžu - apvienību pārvalžu - amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu” 4. pielikumā „Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Maltas apvienības pārvalde” amatu un mēnešalgu saraksts”.
  10. Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2023. gada 19. janvāra lēmuma „Par Rēzeknes novada pašvaldības iestāžu - apvienību pārvalžu - amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu” 3. pielikumā „Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Nautrēnu apvienības pārvalde” amatu un mēnešalgu saraksts”.
  11. Par grozījumiem 2022. gada 15. decembra Rēzeknes novada domes lēmuma "Par Rēzeknes novada pašvaldības iestāžu - Rēzeknes novada speciālā pamatskola un Rēzeknes novada Sporta skola - amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu" 2. pielikumā "Rēzeknes novada Sporta skolas amatu un mēnešalgu saraksts".
  12. Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2023. gada 19. janvāra lēmuma „Par Rēzeknes novada pašvaldības iestāžu - apvienību pārvalžu - amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu” 5. pielikumā „Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Viļānu apvienības pārvalde” amatu un mēnešalgu saraksts”.