Sociālo un veselības aizsardzības jautājumu komitejas ārkārtas sēde (16.04.2024.)

Publicēts: 15.04.2024

Atjaunots: 18.04.2024

RĒZEKNES NOVADA DOMES
SOCIĀLO UN VESELĪBAS AIZSARDZĪBAS JAUTĀJUMU
KOMITEJAS DARBA KĀRTĪBA
2024. gada 16. aprīlī
(Rēzeknē, plkst. 9.15)

1. Par Rēzeknes novada pašvaldības iestādes – Rēzeknes novada sociālās aprūpes centrs - nolikuma izdošanu.
  2. Par Rēzeknes novada pašvaldības iestādes – Veselības un sociālās aprūpes centrs “Viļāni” - nolikuma izdošanu.
  3. Par Rēzeknes novada pašvaldības izpilddirektora Jāņa Troškas atbrīvošanu no amata.
  4. Par atklātu konkursu Rēzeknes novada pašvaldības izpilddirektora amata kandidātu atlasei.
  5. Par Rēzeknes novada Sociālā dienesta vadītājas Silvijas Strankales atbrīvošanu no amata.
  6. Par pakalpojumu maksu apstiprināšanu Daudzfunkcionālajā sociālo pakalpojumu centrā “Vecružina”.
  7. Par īslaicīgās telpu nomas maksas apstiprināšanu Daudzfunkcionālajā sociālo pakalpojumu centrā “Vecružina”.
  8. Par dzīvojamās telpas īrēšanas tiesību atzīšanu O.V. Viļānu pagastā.
  9. Par dzīvojamās telpas maiņas tiesību atzīšanu N.K. Stružānu pagastā.
  10. Par dzīvojamās telpas maiņas tiesību atzīšanu N.N. Stružānu pagastā.
  11. Par dzīvojamās telpas maiņas tiesību atzīšanu E.R. Viļānos.
  12. Pārskats par pašvaldības palīdzību dzīvokļa jautājuma risināšanā un dzīvokļu īri par 2024.gada 1.ceturksni.