Sociālo un veselības aizsardzības jautājumu komitejas sēde (25.05.2023.)

Publicēts: 23.05.2023

Atjaunots: 30.05.2023

RĒZEKNES NOVADA DOMES
SOCIĀLO UN VESELĪBAS AIZSARDZĪBAS JAUTĀJUMU
KOMITEJAS DARBA KĀRTĪBA
2023. gada 25. maijā
(Rēzeknē, plkst. 10.30)

1. Par darba tiesisko attiecību turpināšanu ar pašvaldības izpilddirektoru Jāni Trošku un pilnvaru termiņa pagarināšanu uz pieciem gadiem.
  2. Par darba tiesisko attiecību turpināšanu ar pašvaldības izpilddirektora vietnieku Andri Stafecki un pilnvaru termiņa pagarināšanu uz pieciem gadiem.
  3. Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2022. gada 15. decembra lēmuma “Par Rēzeknes novada pašvaldības sociālo iestāžu amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu” 1. pielikumā “Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra “Vecružina” amatu un mēnešalgu saraksts”.
  4. Par īrētās dzīvojamās telpas apmaiņu pret citu īrējamu dzīvojamo telpu M.R. Gaugalavas.
  5. Par sociālā dzīvokļa īres līguma atjaunošanu A.L. Stružānu pagastā.
  6. Par personu izslēgšanu no Rēzeknes novada pašvaldības 3. reģistrā - pašvaldībai piederošās dzīvojamās telpas apmaiņa pret citu īrējamu pašvaldībai piederošu dzīvojamo telpu.
  7. Par personu izslēgšanu no Rēzeknes novada vispārējas kārtības palīdzības reģistra.
  8. Informatīvs ziņojums par personu dzīvokļu īpašumu atsavināšanu un īres līgumu pamatotību iestāde "Viļānu apvienības pārvaldes" teritoriālajā vienībā.