Tautsaimniecības attīstības jautājumu komitejas ārkārtas sēde (13.08.2024.)

Publicēts: 12.08.2024

Atjaunots: 14.08.2024

RĒZEKNES NOVADA DOMES
TAUTSAIMNIECĪBAS ATTĪSTĪBAS JAUTĀJUMU KOMITEJAS
DARBA KĀRTĪBA
2024. gada 13. augustā
(Rēzeknē, plkst. 9.00)

1. Par izdoto Rēzeknes novada pašvaldības 2024. gada 20. jūnija saistošo noteikumu Nr. 36 “Grozījums Rēzeknes novada pašvaldības 2022. gada 3. februāra saistošajos noteikumos Nr. 29 “Prasības regulējamā Lubāna ezera hidrotehniskās būves ekspluatācijas režīmam plūdu draudu novēršanai un administratīvā atbildība par šo prasību pārkāpšanu”” precizēšanu.
  2. Par Rēzeknes valstspilsētas un Rēzeknes novada attīstības programmas 2023. - 2029. gadam Rēzeknes novada Rīcības un investīciju plāna aktualizēšanu.
  3. Par Krasta ielas, Sprūževas ciemā, Griškānu pagastā, Rēzeknes novadā iekļaušanu ceļu reģistrā.
  4. Par autoceļa 4411 "Steivanči-Pumpuri" izslēgšanu no Autoceļu reģistra.
  5. Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajiem īpašumiem Centrālajā ielā 25A, Centrālajā ielā 25B un Zvaigžņu ielā 13A, Viļānos, Rēzeknes novadā.
  6. Par starpgabala statusa noteikšanu zemes vienībai ar kadastra apzīmējumu 7854 005 0115 Gaigalavas pagastā.
  7. Par ceļa servitūta nodibināšanu pašvaldības īpašumā "(..)" ar kadastra Nr. 7856 003 ****.
  8. Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam "(..)" Audriņu pagastā.
  9. Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam "(..)" Lendžu pagastā.
  10. Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam "(..)" Ozolmuižas pagastā.
  11. Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam “(..)”, Ozolaines pagasts, Rēzeknes novads.
  12. Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam “(..)”, Viļānu pagasts, Rēzeknes novads.
  13. Par dalību projektā “EcoSphere”.
  14. Par dalību projektā “Senioru aprūpe un iespēju stiprināšana – Usti nad Labem un Rēzeknes novada pašvaldības pieredzes apmaiņa”.
  15. Par dalību projektā “Village verve”.
  16. Informatīvais ziņojums par SIA "Ekonomisko Projektu Grupa" īpašuma atsavināšanas piedāvājumu Viļānos.
  17. Informatīvais ziņojums par ielu tirdzniecību Rēzeknes novadā.
  18. Informatīvais ziņojums par detālplānojuma izstrādes un īstenošanas procedūru saistībā ar saņemtajiem iedzīvotāju iesniegumiem pret vēja ģeneratoru parka būvniecību Rēzeknes novada Strūžānu pagastā.
  19. Par Tautsaimniecības attīstības jautājumu komitejas priekšsēdētāja Georgija Jevsikova atbrīvošanu.
  20. Par Tautsaimniecības attīstības jautājumu komitejas priekšsēdētāja ievēlēšanu.