Ratnieku jauniešu centram iegādāts daudzfunkcionālais trenažieris

Ratnieku jaunieši izmanto iespēju trenēties.

Čornajas pagasta jauniešu centrs “HORIZONTS” realizēja biedrības “Rāznas nacionālā parka biedrība” izsludināto infrastruktūras sakārtošanas projektu “Spēks”, kura rezultātā tika iegādāts daudzfunkcionālais trenažieris un atrodas Ratnieku ciema jauniešu centra “HORIZONTS” telpās jeb Ratnieku ciema tautas nama 2. stāvā.

Projekta mērķis ir pievērst ciema iedzīvotājus ar ierobežotām iespējām aktīvam dzīvesveidam. Iegādājoties daudzfunkcionālo trenažieri, tagad ir daudzveidota un attīstīta trenažieru zāle visiem interesentiem. Šis trenažieris ir noslēdzošais, kas bija nepieciešams iegādāties.

Pateicoties Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldes, Rāznas nacionālā parka biedrības atbalstītajiem projektiem, kā arī Čornajas pagasta pārvaldes līdzfinansējumam, uz doto brīdi, trenažieru zāle ir aprīkota ar dažāda veida trenažieriem, kā piemēram: daudzfunkcionālo trenažieri, velotrenažieri, skrejceliņu, preses solu, airēšanas trenažieri, boksa maisu, svarcelšanas stieni un ripām.

Tiek aicināti visi interesenti izmantot iespēju aktīvi pavadīt savu brīvo laiku un trenēties savā ciemā uz vietas, bez maksas.

Teksts – Sarmīte Broliša,
Čornajas pagasta jaunatnes lietu speciāliste

Foto – Linda Leonova, Alla Bule

Daudzfunkcionālais trenažieris.