Realizēts ELFLA projekts “Apskaņošanas aparatūras iegāde Dricānu kultūras namam”

Pagastu ziņas

Pateicoties „Rēzeknes rajona kopienu partnerība” rīkotajam atklātā projektu konkursam,  Dricānu  apvienības pārvalde realizēja projektu Nr.22-01-AL15-A019.2202-000014 “Apskaņošanas aparatūras iegāde Dricānu kultūras namam”, kas tika iesniegts Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. – 2020. gadam apakšpasākuma „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros. Programmu atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

Projekta ietvaros tika iegādāts apskaņošanas aparatūras komplekts. Galvenais mērķis,  uzlabot kultūras nama pasākumu kvalitāti. Tas sniegs pilnvērtīgāku muzikālo baudījumu gan Dricānu pagasta iedzīvotājiem apmeklējot koncertus, gan kultūras nama pašdarbības kolektīviem.

Projekta kopējās izmaksas ir 8754,62 EUR, no kurām ELFLA publiskais finansējums ir 7879.16 EUR, Rēzeknes novada pašvaldības līdzfinansējums 875.46 EUR.

Informāciju sagatavoja Dricānu kultūras nama vadītāja Sarmīte Stepiņa, tel. 29174868

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē: http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm