Rēzeknes novada Jaunatnes diena 2022

06.08.2022

Jauniešiem

Vasaras karstākā un jautrākā diena tiks pavadīta Rēzeknes novada Lendžu pagastā. 18. augustā tiekamies Lendžu estrādē, lai kopīgi ar citu pagastu un pilsētas jauniešiem sportiskā un radošā gaisotnē pavadītu Rēzeknes novada Jaunatnes dienu – draudzību stiprinošās un jautrās sporta spēlēs! Pasākuma sākums – plkst. 13.00.

Jaunieši varēs pārbaudīt savu veiklību un atjautību tādās komandu aktivitātēs kā:

• loku šaušana,
  • slackline,
  • jautrā stafete,
  • tūrista nometne,
  • lāzertags,
  • everests.

Individuālajos pārbaudījumos būs iespēja pārbaudīt savu precizitāti:

• šautriņu mešana,
  • loka šaušana,
  • slackline ,
  • spēka pārbaudījumā.

Lai Jaunatnes diena paliktu atmiņā uz ilgu laiku, varēsi “bliezt” selfijus jeb pašbildes un atpūsties “chill” zonā. Pasākuma laikā par lielisku muzikālo noskaņojumu rūpēsies DJ Deila.

Piesaki savu komandu sešu cilvēku sastāvā (3 jaunieši + 3 jaunietes) līdz 14. augustam, sūtot pieteikumu uz e-pastu: aivars.mezatucs@rezeknesnovads.lv

Jaunatnes dienas ietvaros notiks sarunu festiņš “GenZ[ī]”, ar kura palīdzību vēlāmies dot iespēju novada jauniešiem piedzīvot, izzināt, satikt un smelties iedvesmu no Felipe Gabriela un Dionas Liepiņas, cilvēkiem, kuri ir izcīnījuši savu vietu, lai sasniegtu savas ambīcijas. Festivāls notiks Rēzeknes novada jaunatnes dienu laikā, lai pulcētu pēc iespējas lielāku jauniešu skaitu no visiem Rēzeknes novada pagastiem, tādejādi aptverot plašāku auditoriju un  motivētu jauniešus.

Sīkāka informācija pa tālr.:  22013477 (Aivars)

Šī diena tev noteikti paliks atmiņā, tiekamies Lendžos!

Rēzeknes novada jaunatnes dienu atbalsta: Lendžu pagasta pārvalde, tirdzniecības centrs “Sjuzanna”, kebabnīca “Ausmeņa kebabs” un “Latvijas Sarkanā Krusta Latgales komitejas Rēzeknes Jaunatnes nodaļa”.

Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists Aivars Mežatučs

aivars.mezatucs@rezeknesnovads.lv,  tel.22013477