Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā autobusa vadītāju Viļānu apvienības pārvaldē

12.08.2024

Pašvaldība

Viļānu apvienības pārvalde (reģ. Nr. 40900036645 adrese: Kultūras laukums 1A, Viļāni, Rēzeknes novads, LV-4650) izsludina konkursu uz vakanto Viļānu  apvienības pārvaldes autobusa vadītāja amatu.

Prasības amata pretendentam:

• Vidējā izglītība;
  • Amatam obligāta atbilstoša darba pieredze pasažieru pārvadāšanā;
  • Teicamas valsts valodas zināšanas;
  • B, C1, D kategorijas autovadītāja apliecība; 95. kods; digitālā tahogrāfa vadītāja karte, jo autobuss ir aprīkots ar digitālo tahogrāfu.

Galvenie amata pienākumi:

• Veikt skolēnu pārvadājumus pa ikdienas maršrutu;
  • Veikt autobusa/auto vadītāja pienākumus saskaņā ar vadītāja rīkojumiem;
  • Atbilstošas dokumentācijas pildīšana, uzskaite;
  • Vienkāršu auto remontu, apkopes veikšana vai to organizēšana;

Pamatdarba atalgojums 830,00 EUR – saskaņā ar Rēzeknes novada domes lēmumu . Darbiniekam – atbilstoši novērtējumam.

Pretendentam jāiesniedz:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • motivācijas vēstule;
  • auto vadītāja apliecības kopija.

Dokumenti ar norādi “Konkursam uz Viļānu apvienības pārvaldes vakanci autobusa vadītājs" līdz 2024. gada 26. augustam nosūtīt uz e-pastu vilanuapvieniba@rezeknesnovads.lv vai iesniegt personīgi Viļānu apvienības pārvaldē Kultūras laukums 1A, Viļāni, Rēzeknes novads.

Papildinformācija pa tālr. 64628033. Konkurss tiek organizēts divās kārtās.
Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu pieteikumus un iesniegtos dokumentus.
Uz otro kārtu – darba intervijas ar pirmajā kārtā atlasītajiem pretendentiem.