Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā iestādes “Kultūras un tūrisma pārvalde” personāla speciālistu (ar lietveža un arhivāra pienākumiem)

Pašvaldība

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Kultūras un tūrisma pārvalde” (reģ. Nr. 40900040015) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības iestādes "Kultūras un tūrisma pārvalde” personāla speciālista (ar lietveža un arhivāra pienākumiem) amatu.

Amata kandidātiem jāatbilst šādām prasībām:

1. augstākā izglītība, vēlams personāla vadības jomā vai tiesību zinātnēs;
  2. par priekšrocību tiks uzskatīta darba pieredze personāla vadības jomā vairāk par 1 gadu;
  3. par priekšrocību tiks uzskatīta darba pieredze valsts vai pašvaldību institūcijā vairāk par 6 mēnešiem;
  4. par priekšrocību tiks uzskatīta darba pieredze ar datu bāzēm un informācijas sistēmām vairāk par 6 mēnešiem;
  5. prasme rīkoties ar informācijas tehnoloģijām, e-pastu, dokumentu vadības sistēmām, elektroniskajiem saziņas līdzekļiem un biroja tehniku;
  6. spēja pilnvērtīgi pielietot lietišķo rakstu valodas stilu ikdienas darbā;
  7. labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  8. augsta saskarsmes kultūra, atbildības sajūta un precizitāte;
  9. spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Konkursa pirmajā kārtā komisija izvērtē amata kandidātu iesniegtos dokumentus un to atbilstību konkursa nolikumam (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv). Uz konkursa otro kārtu uzaicina amata kandidātus, kas ir iesnieguši visus nolikumā norādītos dokumentus, atbilst izvirzītajām prasībām. Konkursa otrā kārta sastāv no zināšanu, prasmju pārbaudes un darba intervijas.

Atalgojums pārbaudes laikā EUR 1105,00, pēc pārbaudes laika – atbilstoši novērtējumam.

Amata kandidāti līdz 2024. gada 17. jūnija plkst. 16.00 ievieto Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes pastkastītē pie ieejas, Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95A, LV-4601, vai nosūta pa pastu uz iepriekšminēto adresi, vai nosūta uz e-pastu ktp@rezeknesnovads.lv  šādus dokumentus:

1. motivācijas vēstule;
  2. profesionālās darbības apraksts (CV);
  3. pieteikuma anketa;
  4. izglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
  5. likuma noteiktajā gadījumā, dokuments, kas apliecina valsts valodas zināšanas tādā apjomā, kādas nepieciešamas amata pienākumu veikšanai.

Amata kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Kontaktinformācija: Kultūras tūrisma pārvaldes vadītāja Daiga Miščenko, tālr. 26531338, e-pasts daiga.miscenko@rezeknesnovads.lv.