Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu

Pašvaldība

Rēzeknes novada pašvaldība (reģ. Nr. 90009112679, adrese: Atbrīvošanas aleja 95A, Rēzekne, LV-4601) izsludina konkursu uz Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes Attīstības plānošanas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālista amatu

Tiek izsludināts konkurss uz Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes Attīstības plānošanas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālista amatu.

Pamatdarba vieta: Atbrīvošanas aleja 95A, Rēzekne, LV-4601.

Amata kandidātiem jāatbilst šādām prasībām:

1. augstākā izglītība (sociālo zinību, filoloģijas, sabiedrisko attiecību un/vai komunikāciju jomā);
  2. pieredze un zināšanas sabiedrisko attiecību un komunikāciju jomā; vēlama pieredze pašvaldības darbā amatam atbilstošā jomā;
  3. prasme darboties ar foto un videoapstrādes programmām, šo materiālu izvietošana mājaslapā un sociālo tīklu platformās;
  4. vēlama pieredze rakstu rediģēšanā un radīšanā;
  5. vēlama pieredze darbā ar medijiem, vēlama prasme sociālo tīklu un mājaslapas administrēšanā;
  6. zināšanas par dokumentu izstrādi, noformēšanu un uzglabāšanu;
  7. labas iemaņas darbā ar datoru, lietojumprogrammām un citu biroja tehniku;
  8. valsts valodas prasmes augstākajā pakāpē, angļu valodas zināšnas vismaz vidējā līmenī;
  9. ar pašvaldības darbu un sabiedrisko attiecību jomu regulējuma pārzināšana un izmanotšana pienākumu veikšanā;
  10. augsta saskarsmes kultūra, atbildības sajūta un precizitāte;
  11. spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu;
  12. prasme strādāt ar elektroniskajām dokumentu vadības sistēmām, e-pastu;
  13. labas organizatora un analītiskās spējas, spēja izdarīt objektīvus, pamatotus secinājumus un patstāvība pieņemot lēmumus, komunikācijas un sadarbības prasmes.

Pamatdarba atalgojums sabiedrisko attiecību speciālistam EUR 1167,00 pārbaudes laikā, pēc pārbaudes laika – atbilstoši novērtējumam.

Amata apraksts - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv

Amata kandidāti līdz 2024. gada 11. jūlija plkst. 12.00 ar norādi "Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes Attīstības plānošanas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālista amatu" ievieto Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes pastkastītē pie ieejas, Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95A, LV-4601, vai nosūta pa pastu uz iepriekšminēto adresi, vai nosūta uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv  šādus dokumentus:

1. profesionālās darbības aprakstu (CV);
  2. motivācijas vēstuli;
  3. pieteikuma anketu (atrodama pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv);
  4. izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas;
  5. likumā noteiktajā gadījumā, dokumentu, kas apliecina valsts valodas zināšanas tādā apjomā, kāds nepieciešams amata pienākumu veikšanai.

Kontaktpersona detalizētākas informācijas saņemšanai – Rēzeknes novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Elza Indričāne, 64607198, 28607814.

Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē amata kandidātu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu - amata kandidātu teorētisko, praktisko zināšanu pārbaudi un darba interviju - tiek uzaicināti tie amata kandidāti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.