Rēzeknes novada pašvaldībā viesojas VARAM ministre Inga Bērziņa

25.10.2024

Kultūra

25. oktobrī reģionālās vizītes laikā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) ministre Inga Bērziņa viesojās Rēzeknes novada pašvaldībā, kur tikās ar Rēzeknes novada pašvaldības vadību – priekšsēdētāju Monvīdu Švarcu, priekšsēdētāja vietnieku Georgiju Jevsikovu, izpilddirektori Ēriku Teirumnieku, kā arī ar Rēzeknes novada pašvaldības komiteju vadītājiem – Artūru Šķesteru un Gunti Rasimu. Tikšanās laikā tika apspriesti jautājumi par Latgales reģiona un Rēzeknes novada attīstību, realizētajiem, izstrādē esošajiem un plānotajiem projektiem Rēzeknes novadā, kā arī par nākamā gada budžeta veidošanas izaicinājumiem.

Reģionālās vizītes laikā ministrei bija tikšanās ar reģionālo laikrakstu žurnālistiem, kā arī intervija Latvijas Radio Latgales studijā. Vizītes turpinājumā ministre devās uz Viļāniem, kur apmeklēja Dienas aprūpes centru “Viļāni” un Grupu māju “Viļāni”, lai iepazītos to darbību. Šeit tikšanās laikā ar Rēzeknes novada apvienību pārvalžu vadītājiem un vietniekiem tika apspriesti nākamā gada budžeta jautājumi, kā arī Rēzeknes novada infrastruktūras un uzņēmējdarbības attīstības iespējas un izaicinājumi. Vizītes noslēgumā ministre apmeklēja Viļānu Sv. Ercenģeļa Miķeļa Romas katoļu baznīcu un draudzi, kas ir arī iecienīts tūrisma objekts, kas iemieso Latgales kultūras un vēstures bagātību.

Rēzeknes novada pārstāvji vizītes laikā uzsvēra nepieciešamību arī turpmāk attīstīt reģionu un ieguldīt gan uzņēmējdarbības veicināšanā, gan infrastruktūrā.

Elza Indričāne, Rēzeknes novada sabiedrisko attiecību speciāliste