Rēzeknes novadā turpmāk būs pieejamas arī podologa mājas vizītes

22.10.2024

Iedzīvotājiem

Kvalificētu ārstniecības personu iesaiste pēdu veselības saglabāšanā ir ļoti būtiska, jo pacientu pēdu veselības problēmas nav saistīts tikai ar traumām, bet arī ar citām saslimšanām, kā, piemēram, cukura diabēts, sēnīšu nagu slimības. Tādēļ ārstnieciskā pēdu aprūpe ir nepieciešama ikvienam –sievietēm, vīriešiem, bērniem, lai savlaicīgi konstatētu un novērstu iespējamās pēdu veselības problēmas.

Lai pēdu aprūpes pakalpojumu padarītu pieejamāku lauku teritorijā, 2024. gadā sertificēts podologs – pēdu aprūpes speciālists Ineta Veļičko piedalījās Rēzeknes novada pašvaldības izsludinātajā projektu konkursā “Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā”. Projektu konkursa komisija apstiprināja iesniegto pieteikumu  projektam – “Veļičko podologa prakse”, piešķirot finansējumu 2601,72 EUR apmērā.

Projekta mērķis ir sniegt ārstniecisko pēdu un nagu aprūpi Rēzeknes novada senioriem, cukura diabēta pacientiem, iedzīvotājiem ar īpašām vajadzībām u.c., kuriem nav iespēja apmeklēt podologu ārstniecības kabinetā, tādējādi uzlabojot Rēzeknes novada iedzīvotāju veselības stāvokli. Projekta ietvaros iegādāts nepieciešamais podologa mājas vizītes aprīkojums (meistara krēsls, instrumentu sterilizācijas aparatūra, pārnēsājams instrumentu koferis, LED portatīvā pārnēsājamā lupa-lampa, pedikīra kāju balsts, darba instrumenti – dažādas frēzes, ieaugušu nagu un kutikulu knaibles).

“Veļičko podologa prakse” piedāvā podologa pēdu aprūpes izbraukuma vizītes pie pacientiem Rēzeknes novadā. Šis ir ērts pakalpojums visām iedzīvotāju grupām, kuras netiek pie podologa uz ārstniecisko pēdu aprūpi kabinetā.

Liels paldies Rēzeknes novada pašvaldībai par sniegto atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Informācija saziņai
Ineta Veļičko