SIA “Safīra L” ar Rēzeknes novada atbalstu iegādājas jaunas iekārtas

23.07.2024

Uzņēmējdarbība

2024. gadā uzņēmums SIA “Safīra L” piedalījās Rēzeknes novada pašvaldības izsludinātajā projektu konkursā "Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā". Projektu konkursa komisija apstiprināja iesniegto pieteikumu  projektam – "Jauna pārtikas produkta ražošanai nepieciešamo pamatlīdzekļu iegāde", piešķirot 1551,68 EUR  finansējumu.

Galvenais mērķis iegādāties iekārtas, lai uzsāktu jauna produkta – “Vegāniskā bezglutēna sāļais gardums” ražošanu. Projekta ietvaros iegādāts – planetārais mikseris mīklas sagatavošanai, elektriskais autoklāvs “Vegāniskā bezglutēna sāļais gardumas” pasterizēšanai un paliktnis konvekcijas krāsnij.

“Novērtējam Rēzeknes novada pašvaldības sniegto atbalstu uzņēmējiem. Tas sniedz iespēju attīstīt ne tikai jaunas idejas, bet arī pilnveidot esošo saimniecisko darbību. Šis atbalsts mums ir svarīgs, jo uzņēmums mērķtiecīgi attīsta jaunus vegāniskos bezglutēna produktus. Lai gan uzņēmuma ražotie produkti ir nišas produkti, tomēr pēc tiem ir pieprasījums un tas stabili pieaug,” norāda Lienīte Litavniece uzņēmuma SIA “Safīra L” valdes priekšsēdētāja.

SIA “Safīra L” piedalās Rēzeknes novada pašvaldības projektu konkursā jau otro reizi. Pirmo reizi finansējumu saņēma 2020. gadā, kad apstiprināja projektu “Ražošanas telpu ierīkošana un nepieciešamo iekārtu iegāde augļu pārstrādes ražošanas uzsākšanai ”.

Uzziņai

Uzņēmums SIA “Safīra L” strādā Rēzeknes novada, Kaunatas pagastā. Uzņēmums darbojas pārtikas nozarē – vegāniskās bezglutēna produkcijas ražošanā. Ražo – augļu, ogu un dārzeņu pulverus, vegāniskos bezglutēna pārtikas produktus, t.sk. Konditorejas izstrādājumus,,  bezglutēna vegāniskos pelmeņus un “Vegānisko bezglutēna sāļo gardumu”. Piedāvā degustācijas gan Kaunatas pagastā (uzņēmuma telpās), gan izbraukumos.

Papildu informācija
Lienīte Litavniece