Silmalas kultūras nama ritma deju grupa “I-Deja” uzstāsies jaunos tērpos

29.08.2024

Projekti

Maltas apvienības pārvalde Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai programmas 2014.–2020. gadam apakšpasākuma 19.2. "Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" aktivitātes 19.2.2. "Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas" ietvaros sekmīgi ir īstenojusi LEADER projektu "Tērpu un aksesuāru iegāde Silmalas kultūras nama ritma deju grupai", Nr. 23-01-AL15-A019.2202-000015.

Rezultātā iegādāti deju tērpu un aksesuāru komplekti kolektīva 10 dalībniecēm: kleitas, ādas puszābaciņi ar šņorēm un plīvurvēdekļi. Tā kā Silmalas kultūras nama deju kolektīvs "I-Deja" regulāri apgūst jaunas dejas, šis komplekts arī vizuāli pilnveidos kolektīva repertuāru. Kā norāda kolektīva vadītāja Iveta Alika, tas ļaus radīt un iestudēt jaunas deju horeogrāfijas, pasākumos priecējot skatītājus.

Projekta "Tērpu un aksesuāru iegāde Silmalas kultūras nama ritma deju grupai" attiecināmās izmaksas ir 4283,40 EUR, tajā skaitā publiskais finansējums 3855,06 EUR, Maltas apvienības pārvalde budžeta līdzfinansējums – 428,34 EUR.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē.

Informāciju sagatavoja: Inga Čekša-Ratniece, projektu vadītāja