Stoļerovā labiekārtota pludmale pie Rēzeknes upes

Kaunatas apvienības struktūrvienībā Stoļerovas pagastā 2022. gada 19. augustā pabeigts Rēzeknes novada pašvaldības Vides aizsardzības fonda finansētais projekts “Labiekārtojuma elementu ierīkošana Stoļerovas pagastā, Rēzeknes novadā”.

Projekta ietvaros pašvaldībai piekritīgajā zemē pie Rēzeknes upes ierīkots kanoe laivu novietošanas laukums, ierīkota pludmale ar smiltīm, volejbola laukums, ierīkots betona bruģa segums, neliela autostāvvieta. Pludmalē novietoti galdi ar soliem, uzstādīta ģērbtuve, novietotas atkritumu urnas, BIO tualete. Labiekārtota teritorija, atjaunots zāliens. Teritorija tika sakārtota, radot iedzīvotājiem pievilcīgu vidi, lai veicinātu izglītību vides aizsardzībā un iedzīvotājiem pievilcīgā teritorijā.

Projekta kopējās izmaksas - 42369.70 euro. Projektēšanu veica SIA “MUUR”, būvuzraudzību īstenoja SIA “Audienda”, būvdarbus veica SIA “Velasco”.

Regīna TrūleKaunatas apvienības pārvaldes projektu koordinatore