Viļānu čempionāts novusā

2021. gada 18.–19. decembrī Viļānos norisinājās čempionāts novusā. Sacensības notika epidemioloģiski drošā vidē. Sacensībās piedalīties un to norises vietā atrasties drīkstēja tikai personas, kurām ir vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.  Uz sacensībām bija ieradušies spēlētāji no Viļāniem, Tilžas, Mērcenes pagasta un Balviem. Kopā čempionātā piedalījās 6 vīrieši un 4 sievietes. Sacensības notika: vīriešu un sieviešu vienspēlēs, kā arī vīriešu un sieviešu dubultspēlēs. Gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs novusu spēlēja pēc apļa sistēmas, katrs ar katru.

Sieviešu konkurencē šogad 1. vietu izcīnija Marija Vilka, 2. vietu ieguva Samanta Novikova un 3.vietu izcīnīja Anna Laganovska.

Sieviešu dubultspēlēs 1. vietu izcīnīja Marija Vilka un Samanta Novikova, 2. vietu ieguva Anna Laganovska un Valentīna Šlivka.

Starp vīriešiem spēcīgākais šogad bija ciemiņš no Balviem Gunārs Pļavnieks (9 punkti), 2. vieta - Ilmārs Malinovskis (7 punkti) un 3. vieta - Edgars Malinovskis (6 punkti).

Spraigas cīņas norisinājās vīriešu dubultspēlēs: 1. vietu izcīnīja brāļi Mareks Malinovskis un Edgars Malinovskis, 2. vieta - Jaroslavam Mačulim un Ilmāram Malinovskim, savukārt 3. vieta Gunāram Pļavniekam un Aleksejam Šlapakovam.

Visi uzvarētāji tika apbalvoti ar medaļām. Paldies visiem sacensību dalībniekiem par interesantām spēlēm.