2020. gada Rēzeknes novada projektu konkursā atbalstu saņēma 17 uzņēmēji

Uzņēmējdarbība

Jau vairākus gadus Rēzeknes novada pašvaldība rīko projektu konkursu  “Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā”. No 15. marta līdz 15. aprīlim Rēzeknes novada uzņēmēji var rakstīt pieteikumus un pretendēt uz atbalstu šī gada projektu konkursā. Kamēr notiek jauno pieteikumu sagatavošana, konkursa norises koordinatore, Rēzeknes novada Izglītības-uzņēmējdarbības kontaktpunkta (IUK) komercdarbības speciāliste Sanita Vjakse pastāstīja par pagājušā gada konkursa uzvarētāju īstenotajiem projektiem.

“2020. gadā tika iesniegti 30 projekti ar kopējo pašvaldībai pieprasīto finansējumu 114 494,25 EUR. Pēc rūpīgas izvērtēšanas, tika apstiprināti 17 projekti ar kopējo finansējumu 83 652,87 EUR (tostarp 68 715,14 EUR – pašvaldības finansējums un 14 937,73 EUR – iesniedzēju līdzfinansējums). Visvairāk – četri projekti – apstiprināti no Kaunatas pagasta, pa diviem projektiem ir no Lendžu, Griškānu un Dricānu pagasta, savukārt pa vienam projektam no Kantinieku, Maltas, Vērēmu, Bērzgales, Čornajas, Sakstagala un Pušas pagasta. Lielākā daļa projekti jau ir pilnībā īstenoti, taču seši projekti dažādu aizķeršanos dēļ tiks pabeigti līdz jūnijam,” pastāstīja Sanita Vjakse.

2020. gada projektu konkursā realizētie projekti

Vairāk informācijas par pieteikšanos 2021. gada projektu konkursā

Madara Bērtiņa,
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste