3. novembrī notiks izbraukuma vakcinācija Viļānos

Trešdien, 3. novembrī, no pl. 14.00 līdz 17.00 Viļānu kultūras namā notiks izbraukuma vakcinācija. Šajā reizē uz otro poti īpaši gaidīti tie Viļānu un apkārtnes iedzīvotāji, kuri 13. oktobrī izbraukuma vakcinācijā Viļānos saņēma pirmo Pfizer poti.

Tāpat izbraukuma vakcinācijā Viļānos būs pieejamas aptuveni 150 Janssen vakcīnas, kam nepieciešama tikai viena vakcīnas deva.

Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 28662346.

Lai gan Nacionālais veselības dienests lielākoties veido “dzīvo rindu”, tomēr Rēzeknes novada pašvaldība, rūpējoties par iedzīvotāju ērtību un labsajūtu, aicina cilvēkus pieteikties iepriekš, zvanot uz norādīto tālruni. Veicot iepriekšēju pieteikšanos, cilvēkiem nebūs jāsalst un jātērē laiks stāvot rindā, bet uzreiz varēs ierasties uz savu iepriekš rezervēto laiku un saņemt vakcīnu.

Ja pēc iepriekšējā pieraksta netiks rezervēts viss vakcīnu apjoms, tiks organizēta “dzīvā rinda” – cilvēkam ierodoties rindas kārtībā tiks izsniegts numuriņš ar aptuveno laiku, kad viņš tiks aicināts saņemt savu vakcīnu. Izbraukuma vakcinācijas laikā būs izveidota numuriņu sistēma un tiks organizēta iedzīvotāju plūsma.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un potēšanas pase (ja tāda ir).Uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu.

Atgādinām, ka iespēju vakcinēties nodrošina arī ģimenes ārsti (var vērsties ne tikai pie sava ģimenes ārsta, bet pie jebkura ģimenes ārsta, kurš veic vakcināciju). Sev tuvāko vakcinācijas punktu var atrast vietnē manavakcina.lv vai Nacionālā veselības dienesta izveidotajā kartē, vai zvanot pa tālruni 8989.

Click to listen highlighted text!