30. oktobrī notiks izbraukuma vakcinācija Audriņos, Ozolmuižā un Kantiniekos

Publicēts: 27.10.2021

Atjaunots: 01.11.2021

Sociālais dienests un veselības aprūpe

Lai vakcinācijas pakalpojumu varētu nodrošināt pēc iespējas tuvāk cilvēku ikdienas gaitām, sestdien, 30. oktobrī Rēzeknes novada pašvaldība sadarbībā ar Rēzeknes slimnīcu organizē izbraukuma vakcināciju:

• No pulksten 8.00 līdz 11.00 Kantiniekos, Kantinieku pagasta pārvaldes ēkā (administratīvais centrs “Liuža”, Kantinieku pag.). Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 29442459.
• No pulksten 12.00 līdz 15.00 Ozolmuižā, Ozolmuižas pagasta kultūras namā (“Centrs”, Ozolmuiža, Ozolmuižas pag.). Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 64640224.
• No pulksten 16.00 līdz 19.00 Audriņos, Audriņu pamatskolā (Krasuhas iela 1A, 1. korpuss, Audriņi, Audriņu pag.). Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 29467307.

Vakcinācija notiks ar vakcīnām “Janssen” un “Moderna”. Katrā punktā būs pieejamas aptuveni 150 vakcīnas.

Lai gan Nacionālais veselības dienests iesaka veidot “dzīvo rindu”, tomēr Rēzeknes novada pašvaldība, rūpējoties par iedzīvotāju ērtību un labsajūtu, aicina cilvēkus pieteikties iepriekš, zvanot uz norādīto tālruni. Veicot iepriekšēju pieteikšanos, cilvēkiem nebūs jāsalst un jātērē laiks stāvot rindā, bet uzreiz varēs ierasties uz savu iepriekš rezervēto laiku un saņemt vakcīnu.

Ja pēc iepriekšējā pieraksta netiks rezervēts viss vakcīnu apjoms, tiks organizēta “dzīvā rinda” – cilvēkam ierodoties rindas kārtībā tiks izsniegts numuriņš ar aptuveno laiku, kad viņš tiks aicināts saņemt savu vakcīnu. Izbraukuma vakcinācijas laikā būs izveidota numuriņu sistēma un tiks organizēta iedzīvotāju plūsma.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un potēšanas pase (ja tāda ir).Uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu.

Atgādinām, ka iespēju vakcinēties nodrošina arī ģimenes ārsti (var vērsties ne tikai pie sava ģimenes ārsta, bet pie jebkura ģimenes ārsta, kurš veic vakcināciju). Sev tuvāko vakcinācijas punktu var atrast vietnē manavakcina.lv vai Nacionālā veselības dienesta izveidotajā kartē, vai zvanot pa tālruni 8989.

Click to listen highlighted text!