9. klases izlaidums Kaunatas vidusskolā

“Pa zaļiem vārtiem ar vasaras puķēm
Nāk jaunība tava ar rasas veltēm..”

Tā izlaiduma pasākumā “Sveika, jaunība!”, kurā Kaunatas vidusskolas 9. klases absolventi saņēma apliecības par pamatizglītību, tikai uzrunāti klātesošie. Ievērojot epidemioloģiskos drošības nosacījumus, vecāki ieņēma vietas Kaunatas vidusskolas iekšpagalmā uz svinīgo ceremoniju, lai sagaidītu gaviļniekus ar klases audzinātāju Aiju Gribusti pa sarkano celiņu polonēzes skaņu pavadījumā. Pamatizglītības apliecības saņēma 16 absolventi, no kuriem pieci bija arī Skolas laureāti 2021: Kaspars Bačkurs un Sergejs Kučinskis mācību darbā, Ieva Sutina, Nataļja Gavrilova un Maria Vaļuma – Talkiu sportā.

Jauniešus sveica gan Kaunatas vidusskolas direktore Alīna Gendele, gan Kaunatas pārvaldes vadītājs Sergejs Bašmakovs, gan arī dejotāji: Paula (deja ar lentu), Aleksis, Emanuels un Marika (Dziesmu un deju svētku deja “Svinam sauli!”), gan Kaunatas vidusskolas folkloras kopa ar instrumentālu darbu “Kadriļa”, gan dziedātāji Egils un Marika ar dziesmu “Kāpsim kalnā!”.

Pasākuma noslēgumā absolventiem bija iespēja iemūžināt šo svētku mirkli kopā ar vecākiem pie izveidotajiem fotostūrīšiem vai skolas.

 

Ināra Paramonova

foto: Edgars Kairišs

Click to listen highlighted text!