Aicina darbā jaunatnes darbinieku Ozolmuižas, Sakstagala un Kantinieku pagastā

03.05.2022

Jauniešiem

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Dricānu apvienības pārvalde” aicina darbā uz nenoteiktu laiku Jaunatnes darbinieku (Profesijas kods: 242257) uz pilnu slodzi Ozolmuižas Bērnu un jauniešu centrā (0,5 slodze) ar mobilo darbu ar jaunatni Sakstagala un Kantinieku pagastos (0,5 slodze) pagastā.

Prasības kandidātiem

  • vismaz vidējā izglītība;
  • prasme plānot laiku, veidot komunikāciju un sadarbību ar citiem;
  • digitālā satura (afišu, sociālo tīklu satura) veidošanas  prasmes;
  • izpratne par to, kas ir neformālā izglītība, kādas ir tās metodes;
  • spēja organizēt neformālās izglītības aktivitātes, pasākumus;
  • augsta atbildība pret darbu;
  • radoša pieeja darbam, spēja ātri reaģēt un pašiniciatīva darboties;
  • pieredze darbā ar pusaudžiem un jauniešiem, neformālo aktivitāšu un pasākumu organizēšanā, projektu īstenošanā, tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • B kategorijas auto vadītāja apliecība
  • Valsts valodas prasmes augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas prasmes profesionālai darbībai; nepieciešamajā apjomā;

Galvenie pienākumi:

  • Veikt darbu ar jaunatni Ozolmuižas Bērnu un jauniešu centrā un mobilo darbu ar jaunatni Sakstagala un Kantinieku pagastā.
  • Atbalstīt un veicināt jauniešu iniciatīvas, radot labvēlīgus apstākļus jaunatnes intelektuālajai un radošajai attīstībai.
  • Motivēt jauniešus lietderīgi izmantot brīvo laiku - piedalīties sabiedriskās dzīves aktivitātēs, iesaistīties dažādos projektos un pasākumos.
  • Organizēt jauniešu vecumam atbilstošus informatīvus un izglītojošus pasākumus, lai veidotu jauniešu izpratni par darba dzīvi, karjeras izvēli un neformālo izglītību.
  • Veicināt pozitīvu jauniešu savstarpējās saskarsmes un uzvedības kultūras veidošanos.
  • Sadarboties ar Rēzeknes novada pašvaldības iestādēm, organizācijām, sk. skolu pašpārvaldēm.
  • Pavadīt jauniešus starptautiskās jauniešu apmaiņās Erasmus+ programmas ietvaros un vietējās apmācībās.
  • Veicināt jauniešu iesaisti brīvprātīgajā darbā, sadarboties ar organizācijām un iestādēm.
  • plānot un veikt mobilo darbu ar jaunatni Sakstagala un Kantinieku pagastos.
  • veidot sadarbību ar jaunatnes darbiniekiem Rēzeknes novada pagastos;
  • nodrošināt publicitāti sociālajos tīklos;
  • pilnveidot zināšanas un prasmes par darbu ar jaunatni;

Piedāvājam:

  • Darba līgumu uz nenoteiktu laiku;
  • Profesionālās pilnveidošanās un izglītošanās iespējas;
  • Atalgojumu 750 EUR pirms nodokļu nomaksas

Lūdzam iesniegt šādus dokumentus:

  • CV
  • motivācijas vēstuli,
  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas
  • atbildes uz jautājumiem: Ar ko tev asociējas darbs ar jauniešiem? Kas, tavuprāt, ir mobilais darbs ar jaunatni? Vismaz 3 idejas aktivitātēm, ko tu varētu piedāvāt un īstenot mobilo izbraukumu ietvaros.

Dokumentus sūtīt uz dricani@rdc.lv līdz 2022. gada 19. maijam vai ienest personīgi Dricānu pagasta pārvaldē, “Pagastmāja”, Dricāni, Dricānu pagasts, Rēzeknes novads.

Tālrunis uzziņām: 29388271, 27508050, 26197458

Click to listen highlighted text!