Aicina darbā kultūras pasākumu vadītāju Ozolmuižas un Sakstagala pagastā

02.05.2022

Kultūra

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Dricānu apvienības pārvalde”  aicina darbā uz nenoteiktu laiku Kultūras pasākumu vadītāju uz pilnu slodzi Ozolmuižas (0,5 slodze) un Sakstagala (0,5 slodze) pagastā.

Galvenie darba pienākumi:

  • Kultūras pasākumu organizēšana, vadīšana, pasākumu plāna sastādīšana un tā realizācija;
  • Budžeta plāna sagatavošana apstiprināšanai, atbildība par tā izpildi;
  • Plānot, koordinēt un vadīt kultūras pasākumus, valsts un tradicionālo svētku, kultūrvēsturisko pasākumu un tautas ieražu svētku norisi;
  • Organizēt pulciņu un pašdarbības kolektīvu darbību;
  • Nodrošināt rīkoto pasākumu saturisko un māksliniecisko līmeni;
  • Veidot un nostiprināt tautas tradīcijas;
  • Pirms un pēc pasākumiem sagatavot informatīvo relīzi;
  • Kultūras centru darbību reglamentējošu normatīvo aktu ievērošana;
  • Izvietot informāciju sociālajos tīklos un Rēzeknes novada mājas lapā.

Prasības kandidātei /am:

  • Augstākā vai vidējā speciālā izglītība;
  • Zināšanas, pieredze un prasmes kultūras darba organizācijā, organizatora dotības, prasme uzstāties publikas priekšā;
  • Kultūras jomu reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas, svešvalodu zināšanas vismaz sarunvalodas līmenī;
  • Iemaņas darbā ar datoru un citu biroja tehniku;
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta, komunikabilitāte, pašiniciatīva un prasme racionāli organizēt savu darbu;
  • Darba pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.

 Piedāvājam:

  • Aizraujošu pilna laika darbu;
  • Iespēju strādāt radoši un ar iniciatīvu;
  • Stabilu atlīdzību;
  • Mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus;
  • Bruto alga 650 EUR.

CV, motivācijas vēstuli un izglītības apliecinošus dokumentu kopijas sūtīt uz dricani@rdc.lv līdz 2022. gada 15. maijam vai ienest personīgi Dricānu pagasta pārvaldē, “Pagastmāja”, Dricāni, Dricānu pagasts, Rēzeknes novads.

Tālrunis uzziņām: 29388271, 27508050, 26197458

Click to listen highlighted text!