Aicina izzināt Viļānus orientēšanās pasākumā ,,Pa Viļānu ceļiem un NEceļiem”

Rēzeknes novada dienas ietvaros šī gada 23. jūlijā Viļānu vidusskolas pašpārvalde, sadarbībā ar Viļānu apvienību rīko orientēšanās pasākumu ,,Pa Viļānu ceļiem un NEceļiem”. Šajā pasākumā visiem dalībniekiem būs iespēja izpētīt un izzināt Viļānus no dažādiem skatupunktiem. Katrā kontrolpunktā dalībniekus sagaidīs kāds Viļānu vidusskolas vai Viļānu apvienības pārvaldes pārstāvis un palīdzēs dalībniekiem izvērtēt savas zināšanas par Viļānu vēsturi un citām interesantām jomām.

Komandā 3-5 dalībnieki, no 15 gadu vecuma. Pieteikšanās pa tālruni 2880400, 25493075.

Aktivitāte tiek īstenota ar Rēzeknes novada pašvaldības jauniešu iniciatīvu projekta ,,Pa Viļānu ceļiem un NEceļiem” atbalstu.

Ilga Morozova, Rēzeknes novada pašvaldības Viļānu apvienības projektu koordinatore

t.64605833, e-pasts: ilga.morozova@vilani.lv, www.rezeknesnovads.lv