Aicina meža īpašniekus uz semināru par ES atbalsta pasākumiem

Publicēts: 12.02.2020

Atjaunots: 10.09.2020

Lauksaimniecība

21. februārī plkst. 10.00 "Meža konsultāciju pakalpojumu centra" Rēzeknes nodaļa aicina meža īpašniekus uz informatīvo semināru par ES atbalsta pasākumiem meža īpašniekiem 2020.gadā, kurš notiks Kaunatas pagasta pārvaldē. Seminārā būs iespēja uzzināt aktuālo informāciju saistība ar konsultāciju projektu, meža aizsardzību, meža inventarizāciju, pieejamam apmācībām un meža apmeklējumiem. Kā arī būs iespēja uzdot jautājumus par sev interesējošajiem jautājumiem saistībā ar meža apsaimniekošanu.

Diāna Agafonova
Ludzas un Rēzeknes nodaļas
Mežsaimniecības konsultante
Tālr.: 26119398
Foto- Agris Klestrovs, Rēzeknes novada fotoplenērs 2017
afisa_mezs

Click to listen highlighted text!