Aicina Smotra tiergs Rogovkā

Oktobra pirmajā svētdienā, 3. oktobrī, no 8.00 līdz 14.00 visi tiek aicināti uz Smotra tiergu Rogovkā!  Smotra tiergs Nautrēnu pusē jau no seniem laikiem ir bijis lielākais rudens tirgus. Nosaukums cēlies no tā, ka šajā tirgū neprecētie puiši nolūkoja sev līgavas, vislabākās un čaklākās saimnieces, lai tad rudenī svinētu kāzas.

Aicinām pieteikties mājražotājus, amatniekus un pārdot gribētājus dalībai tirgū. Pieteikumi tirdzniecībai tiek gaidīti līdz 2021. gada 30. septembrim, iesniedzot aizpildītu iesniegumu, kas pieejams šeit. Fiziskai personai, kura nav reģistrējusi savu saimniecisko darbību, jāiesniedz apliecinājums, kas pieejams šeit. Iesniegt nepieciešamos dokumentus var pa e-pastu – nautreni.pag@e-apollo.lv vai personīgi Nautrēnu pagasta pārvaldē pie lietvedes (adrese: “Pagastmāja”, Rogovka, Nautrēnu pagasts, Rēzeknes novads). Pieņemšanas laiks katru darba dienu no plkst. 8.00 – 16.30

Neskaidrību gadījumā var sazināties ar lietvedi – tel.nr. 64628805 vai kultūras nama vadītāju Ingu Viguli – mob. 28335357.

 

Inga Vigule,
Nautrēnu sporta halles – KN vadītāja

 

Click to listen highlighted text!