Aicina uz semināru par videi draudzīgu saimniekošanu

30. maijā Ilzeskalna pagastā zemnieku saimniecībā "Liepkalns" notiks klātienes praktiskais seminārs "Aprites ekonomikas principi ražošanas uzņēmumā pēc z/s "Liepkalns" piemēra" Semināra norises laiks - no plkst.10:00-15:30. 

Ekspertes Jana Simanovska (ekodizaina eksperte) un Ulla Milbreta (bezatkritumu kafejnīcas izveidotāja)  vērtēs un dalīsies ieteikumos, pieredzē par videi draudzīgas saimniekošanas ieviešanu, bezatkritumu saimniekošanu un "zaļākas" domāšanas attīstīšanu savā uzņēmējdarbībā!  Apskatīsim arī Z/S Liepkalns ražošanas pieredzi no "Zaļās saimniekošanas" viedokļa

Norises sākumpunkts: Liepkalns, Kļasica, Ilzeskalna pagasts, Rēzeknes novads, dienas otrajā daļā viesosimies viesu namā "Zaļā sala", lai pusdienotu un kopīgi apspriestu "apritīgas" domāšanas pamatprincipus. 

Seminārs ir bez maksas, bet obligāta reģistrācija!

Darba kārtība:https://ej.uz/dk_aprite

Semināra moderators: Sandra Igaune, tel. 29122990, e-pasts latgales.uznemejs@gmail.com

Click to listen highlighted text!